Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (1 голос)

У сучасному світі, коли соцмережі почали брати верх над усім, ми звикли бачити безліч успішних людей, які щодня постять свої досягнення та щасливі обличчя у інстаграм та фейсбук. Я стала часто замислюватися і розмірковувати над тим «Що таке успіх? Та як його досягти?».

Як на мене, успіх – це коли докладені людиною зусилля в якійсь сфері життя приносять позитивний результат та моральне задоволення. Своїх перших успіхів ми досягаємо ще змалечку. Безпомічні немовлята з часом роблять свої перші кроки та промовляють перші складні речення. Потім дитина дорослішає та вміє все більше речей робити самостійно, і це – її успіх, закладений природою. А от у більш дорослому віці наша успішність вже залежить від нас самих, від наших мрій та бажання працювати. І важливо, щоб ці мрії були варті тих сил, що ми витрачаємо на їхнє здійснення.

Зараз успішною вважається людина, яка є популярною, гарною, багато мандрує, має гроші, можливості, шанувальників, купу друзів, розваги та активно цим користується, виставляючи на показ у соціальних мережах. Більшість підлітків мріють саме про таку успішність. Покоління моїх батьків вважало показником успішності людини гарне власне житло, автомобіль, міцний шлюб, гарну освіту, стабільну добре оплачувану роботу. Ще раніше у поняття успішності вкладалося якесь інше значення. Тобто поняття успіху змінюється в залежності від соціальних умов.

Кожен з нас прагне досягти неабияких успіхів у житті. Ми ставимо перед собою мету та йдемо до неї маленькими кроками, намагаючись втілити її у реальність. Успіхів можна домогтися у різних сферах свого життя. І кожен сам обирає свій шлях та шукає ключ до успіху, виокремлює для себе найвагоміші складові, які допоможуть досягти значного результату. Що стосується мене, то я поки-що не можу назвати себе успішною людиною. Принаймні на даному етапі життя, я ще не досягла певних висот. Як на мене, успішним може називатися той, хто пройшов безліч випробувань на своєму шляху, ретельно та старанно працював, набрався багатого досвіду і врешті-решт може похвалитися вагомими здобутками в той чи іншій сфері діяльності. Життєвий успіх для мене – це по-перше, велика та дружня родина, яка буде любити і підтримувати, незважаючи ні на що. По-друге – це вірні та надійні друзі, в компанії з якими ти почуваєш себе легко й невимушено. На мій погляд неможливо оминути одну з вагомих складових нашого життя якою є робота, та, що викликає задоволення і бажання займатися улюбленою справою знов і знов. Безумовно, людина сама творець свого щастя, тому потрібно робити те, що насправді по душі, адже без власного задоволення нічого доброго не вийде, багато працювати над собою і практикуватись у своїй справі. Робити те, що вважаєш правильним і не звертати уваги на недоброзичливих людей, шукати нові ідеї, а також важливо заручитися підтримкою. Адже коли поруч є хтось, хто вірить у нас більше, ніж ми самі, то точно все вийде. У всіх нас повинно бути бажання домогтися чогось у житті і я теж не виключення. Тому все своє подальше життя буду намагатися впевнено йти до своєї мети і стати по-справжньому успішною людиною!

Коментарі  

markrk21
+2 #3 markrk21 09.07.2020, 20:09
Вдумливо! Глибоко! Щиро!
deyk777
0 #2 deyk777 06.07.2020, 20:13
Цитую Maksimka:
Гарна стаття! Успіху тобі!

Дуже дякую)
Maksimka
-2 #1 Maksimka 05.07.2020, 15:25
Гарна стаття! Успіху тобі!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі