Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Колись, багато мільйонів років тому, планета Нептун, була найвеличнішою з-поміж усіх. Там росли небаченої краси квіти і жили найдивовижніші у всесвіті тварини. Планета процвітала і була найбільшою з усіх планет Сонячної системи.

Одного разу вітер приніс насіння зовсім нової для Нептуна рослини.

Коли філіціс (така була назва квітки) почав розцвітати, планету сколихнула його властивість. Для росту й розвитку квітці було потрібно багато поживних речовин, значно більше, ніж будь-якій тварині чи рослині.

Згодом філіціс майже розцвів, в процесі стаючи все гарнішою і гарнішою квіткою. На стебельці у неї росли шипи, які неможливо було ні зрізати, ні зігнути, хоч вони тільки-но з'явилися, як і сама квітка. Пелюстки у неї були дуже гарні і червоні, неначе кров.

Щоб жити, рослина висмоктувала енергію з Нептуна, квіти почали чахнути, висушуватися річки, озера та інші водойми, і від нестачі води та їжі гинути тварини. Сама ж планета поступово зменшувалася, а філіціс - ставав ще гарніше цвісти.

Філіціс був у цілковитій безпеці, адже всі тварини боялися його гострющих шипів, і більше ніхто не міг допомогти планеті.

Пройшло багато часу й Нептун став такий, як ми його знаємо. У космос почали літати люди, але ніхто і ніколи більше не бачив філіціса.

Він і досі росте в найпотаємнішому місці на всій планеті. За цей час всі його пелюстки стали чорні, мов ніч, і тільки одна з них і досі була яскраво-червона, неначе кров.

Ця пелюстка служила нагадуванням, якою філіціс був величною й гарною квіткою на колись найбільшій і найкращій планеті Сонячної системи.

Коментарі  

yana_madynyak
+2 #6 yana_madynyak 27.06.2022, 00:25
Просто чудово!
Victorinkaaa
+2 #5 Victorinkaaa 22.06.2020, 10:42
Дуже гарно! Цікаво і лаконічно!
Aleksa_Kiral
+2 #4 Aleksa_Kiral 22.06.2020, 10:27
Неймовірно! Обов'язково напиши продовження цієї цікавої історії ;-)
Monda
+3 #3 Monda 16.06.2020, 20:14
Мені дуже сподобалася ідея про квітку, її опис і історія про те, що вона забирала всю енергію від планети. Можна написати продовження або доповнити, як саме квітка з кольору крові стала чорною. І звідки її приніс вітер. :-) Цікаво!
yana_madynyak
+2 #2 yana_madynyak 10.06.2020, 16:51
Дуже гарно! Молодчина!
julia_tatsynets
+2 #1 julia_tatsynets 04.06.2020, 23:26
Молодець! Чудово!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі