Дитячо-юнацький журнал

Перед дальною дорогою до Європи

В ЄВРОПУ ЧЕРЕЗ ПОЛЬЩУ

Зазвичай у нашій редакції розташовуємо лише випуски журналу-газети «СУЗІР'Я ФЕСТ». Але на цей раз зробили виняток. Річ у тому, що Василь Тарчинець, головний редактор газети «Акцент», ректор МАЛіЖ із дружиною Валентиною здійснили творчо-туристичну мандрівку до багатьох міст Польщі і до своїх друзів із Любіна Елізбети і Єжі Кущ не на поїзді чи літаку, а міжнародним рейсовим автобусом «Трускавець-Свіноуйсьце». Підготували у електронному форматі спеціальний номер газети «АКЦЕНТ + ТRANS-А».

Перед нашою поїздкою журналісти поспілкувалися із директором автоперевізної фірми «TRANS-A» Денисом Корольовим та його заступницею Наталією.

Коли завантажили дорожні речі у просторий багажник, ввійшли до пасажирського салону. У ньому зручні крісла, які за бажанням пасажирів можна за одним дотиком пальця зробити спальними. Є тут і кондиціонер, лампи освітлення, вмонтовані і майже не помітні радіодинаміки. Щоправда, слухати музику і пісні пасажири бажають за своїм вибором, бо у кожного є смартфон, а інтернет у автобусі працює стабільно.

Про наші нові відкриття довідаєтеся у спеціальному випуску газети «АКЦЕНТ + ТRANS-А».

 

Директор автоперевізної фірми Денис Корольов та його заступниця Наталія переглядають сторінки дитячої газети-журналу «СУЗІР'Я ФЕСТ»

Перевірка документів – справа важлива

 

Спеціальний випуск газети «АКЦЕНТ + ТRANS-А» в електронному форматі

ВИКАЧАТИ

akzent trans a5

Коментарі  

markrk21
+2 #2 markrk21 07.05.2020, 17:28
Хай щастить!
Oborina
+2 #1 Oborina 06.05.2020, 21:04
Шкода, що мене тормозить старість, а то би примкнула до подорожі. Це цікаво дуже, особливо, коли там присутня моя красуня пані Валентина З нею дуже цікаво і весело.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ