Дитячо-юнацький журнал

krajina talantiv 3 sichen berezen 2021

Майже у два рази більше сторінок, ніж у другому номері літературно-художнього журналу для дітей та юнацтва «КРАЇНА ТАЛАНТІВ». Новий номер, завдяки авторам і змінній навчальній редакції, вийшов у світ аж на 101 сторінці!

У журналі, як завжди, яскрава кольорова обкладинка. На її внутрішніх сторінках розташований фотоколаж присвячений 150-річчю від дня народження всесвітньовідомої поетеси Лесі України. Завдяки творчій ініціативі Любові Любчик, голові філії МАЛіЖ у Парижі, учні української школи Святого Володимира намалювали малюнки за творами Лесі Українки, які опубліковані на сторінках нашого журналу.

Цікаві оповідання про собачу винахідливість і вірність написав наш ректор Василь Тарчинець.

І на цей раз своїми творчими доробками порадували читачів учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І. Котляревського, члени літературно-мистецької студії «Перевесло» і МАЛіЖ. Майже кожен прозовий чи поетичній твір заслуговує на особливу увагу і високу оцінку.

Не менш цікавими є публікації на різні теми маліжан Івано-Франківська, м. Слов'янська, смт. Міжгір'я, мм.Червонограда, Львова і Ужгорода.

У поетичній світлиці нашого журналу представлені поезії і прозовий твір берегині дитячої творчості, голови відділення МАЛіЖ Баранинської ОТГ, поетеси Маріанни Пак, а також твори у тому числі малюнки і художні фотографії маліжан Ужгородщини.

А скільки творчих знахідок побачать читачі на сторінках Полтавської дитячої художньої школи викладача Ірини Шрамко. Опубліковані малюнки різні за технікою виконання і сюжетами. Єдине – вони створюють чудовий настрій і кличуть талановиту юнь до творчості.

Про незабутні враження під час відвідин українських шкіл розповідає наш колега із Азербайджану, відомий письменник і журналіст, голова філії МАЛіЖ Боюкага Мікаіллі.

«У кожній школі, де мені доводилося побувати, – пише автор, – багато дізнався про видатного сина українського народу Тараса Шевченка».

Про величну постать Боюкага Мікаіллі написав нарис під заголовком «Мистецтво Тараса Шевченка», додав до нього світлину пам'ятника класика світової літератури в Баку.

У журналі також розташовані твори школярів Азербайджану у тому числі казка про кошеня.

Читайте й насолоджуйтеся двома прозовими творами Яніни Мадиняк зі Сколе «Цукрові валентинки» і «Зима в Карпатах».

Багато цікавого знайдете у творах маліжан Мукачівського відділення, які добре володіють художнім словом. І не тільки! Вони виявляють майстерність у малюванні й художньому фото. Все це й представили на сторінках журналу.

Новими творчими шедеврами і на цей раз порадували нас маліжани смт. Королево, зокрема, Євгенія Буй, Андрій Фодор, Вікторія Яким і Анжела Цонинець.

Свою нову казочку «У гостях у вовка» опублікувала Леся Максим, якій лише 10 років.

Розщедрились і поділились малюнками та художніми фото маліжани Теплодарського відділенння, дехто з них написав чудові вірші.

Активно старанно і творчо працювала над випуском другого номера журналу «Країна талантів» навчальна змінна редакція: Тетяна Балагура, відповідальний редактор за випуск, Тетяна Балагура, Ангеліна Оборіна, Світлана Дєлєскє, Катерина Мельничук, Ольга Урста, Оксана Онучак, Лариса Строїн, Боюкага Мікаіллі, Сейюб Асадов, Наталія Диміцька, Наталія Кічун, Маркіян Лехман, Йосип Хамардюк, Любов Любчик, Оксана Маслей, Маріанна Салай-Пак, Марія Войтик, Владислав Лазарик.

На редколегії, яка відбулася в онлайн Тетяна Балагура зробила огляд нового номера, а головний редактор Василь Тарчинець акцентував увагу присутніх на редколегії на особливостях роботи журналу і браком коштів для видання журналу. За цих умов довелося зробити суттєві корективу у роботу редакції видання для дітей та юнацтва.


Журнал «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» №3, січень-березень 2021 року.

ВИКАЧАТИ

krajina talantiv 3 sichen berezen 2021 1

krajina talantiv 3 sichen berezen 2021 2

Коментарі  

Victorinkaaa
+1 #3 Victorinkaaa 29.06.2021, 12:33
Чудовий випуск! Радію кожного разу читати ще кращі твори і передивлятися прекрасні малюнки! Молодці. Журнал пречудовий!
markrk21
+4 #2 markrk21 13.05.2021, 18:25
Прекрасне видання!
РекторМАЛіЖ
+2 #1 РекторМАЛіЖ 13.05.2021, 18:13
І знову зустріч!Велика радість бачити,перегляд ати і читати наступний номер нашого журналу, дякую усім хто доклав чималих зусиль аби видання для дітей та юнацтва побачило світ.
Готуємо до випуску уже 4 номер.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі