Дитячо-юнацький журнал

krajina talantiv 2 serpen gruden 2020

86 сторінок у другому номері літературно-художнього журналу для дітей та юнацтва «КРАЇНА ТАЛАНТІВ»!

Ініціативно, старанно і творчо працювала над випуском другого номера журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» змінна редакція: Ірина Кисла, відповідальний редактор за випуск, Тетяна Балагура, Ангеліна Оборіна, Світлана Дєлєскє, Катерина Мельничук, Ольга Урста, Оксана Онучак, Лариса Строїн, Боюкага Мікаіллі, Сейюб Асадов, Наталія Диміцька, Наталія Кічун, Маркіян Лехман, Йосип Хамардюк, Любов Любчик, Оксана Маслей, Маріанна Салай-Пак, Василь Ткачик (Василько), Оксана Матюшок, Владислав Лазарик.

На титульній і другій сторінці обкладинки розташовані яскраві малюнки: Анни Єви Рибчуновської, Катерини Магули, Надії Павлюк, Расула Гаджибаєва, на 3 сторінці обкладинки – малюнки Анни Квасневської, Наталії Мици.

На 3-5 стор. опубліковано звіт і фото Владислава Лазарика про XVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я», який у 2020 році вперше в історії МАЛіЖ проводився у дистанційному форматі.

Порадували редакцію і читачів журналу вихованці Полтавської дитячої художньої школи «Творча майстерня викладача Ірини Шрамко» – малюнки розташовано на семи сторінках нашого видання.

Чимало цікавих творів надіслали на цей раз до редакції журналу маліжани Радивилівщини, Івано-Франківщини, Хустщини, Парижу, Львова, Полтави, Червонограда, Сколе, Риму, Ужгорода, Азербайджану (м. Баку і Ширван), Королево, Мукачева, Теплодара, Слов'янська.

На 83-86 стор. розташована інформація про володарів Гран-прі, лауреатів, дипломантів, переможців XVII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», а також актуальна новина щодо проведення наступного XVIIІ фестивалю під тематичним гаслом: «Сонце у небі, веселкою сяй – усім нам здоров'я і сили додай!»

Редколегія журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» висловлює подяку усім за титанічну й натхненну працю, поширення нашого видання серед маліжан та учнів.

Інформуємо Вас, що наступний четвертий номер журналу вийде у світ у червні. Твори слід надсилати до 25 квітня ц.р.

Успіх Вам, дорогі читачі журналу «Країна талантів»!


Журнал «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» №2, серпень-грудень 2020 року.

ВИКАЧАТИ

krajina talantiv 2 serpen gruden 2020 1

krajina talantiv 2 serpen gruden 2020 2

Коментарі  

markrk21
+5 #2 markrk21 26.02.2021, 15:22
Це унікальне дитяче видання! Тут головними авторами є діти, а не ті, хто пише для дітей (дорослі). Інакше, журнал став би для дітей. про дітей, але без участі дітей. Такий коментар уже був. Спасибі, Редакторе!
РекторМАЛіЖ
+4 #1 РекторМАЛіЖ 26.02.2021, 14:59
Було що читати нашій редакції готуючи до друку другий номер журналу. Не менш цікавим буде і третій номер над яким завершується робота - далі друк! До зустрічі на шпальтах журналу "Країна талантів"!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі