Дитячо-юнацький журнал

krajina talantiv 1 trav cherv lyp 2020

Вийшов у світ перший номер літературно-художнього журналу для дітей та юнацтва «КРАЇНА ТАЛАНТІВ»

Більше місяця авторський і редакційний колектив працювавав над випуском першого номера журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ», (вийшов у світ, обсягом 66 сторінок, напередодні XVII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузіря»). На титульній сторінці нового видання розташовані яскравий банер маліжанського фестивалю, фотографії учасників фестивалю та їх наставників: Героя України Тетяни Балагури, Людмили Федьо, ведучої фестивалю і голови журі у номінації «Хореографія», Антона Метая, ведучого фестивалю, адміністратора відділу реєстрації і модерації, Ольги Урсти, віце-президента фестивалю, Володимира Тарасюка, почесного професора МАЛіЖ, головного редактора телевізійних фестивальних випусків. На 2-3 сторінці обкладинки під рубрикою «Вернісаж» розташовані яскраві малюнки Анни Квасневської, Іллі Маслея, Лесі Максим, Миколи Мици і фото винаходу «Адміністратор сайту МАЛіЖ» Владислава Тарчинця.

На четвертій сторінці - яскрава фестивальна афіша. Нове видання багате на різножанрові публікації та яскраві ілюстрації. Своїми творчими доробками, як і завжди, радує читачів юна авторка Леся Максим.

Чимало сторінок займає в журналі і прозові і поетичні твори літстудійців-перевеслян Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. Котляревського. Багато приємних несподіванок для читача приготували і маліжани Івано-Франківського, Королівського, Слов’янського, Червоноградського, Львівського, Мукачівського, Ужгородського, Сколівського відділення, а також філії МАЛіЖ у Азербайджані.

У вступному слові нового видання, Василь Тарчинець, головний редактор журналу зазначає, що 17 років тривав шлях від газети до журналу. І ось нарешті ми набули статус загальнодержавного літературно-художнього журналу для дітей та юнацтва «КРАЇНА ТАЛАНТІВ», який виходитиме у світ змішаними мовами: українською, англійською, азербайджанською, французькою, німецькою, російською, польською, обсягом до 8 умовних друкованих аркушів, один раз в квартал.

Доволі амбітні завдання є перед редакційним і авторським колективом, зокрема, надавати можливість юним літераторам і журналістам, митцям фото і малюнку друкувати свої твори на шпальтах журналу, брати участь у конкурсах, прес-конференціях, поглиблювати знання української мови, мови інших народів, оволодівати журналістськими та літературними жанрами, заснувати дитячу та юнацьку мережу юних літераторів та журналістів у країнах української діаспори.

Над першим номером журналу наполегливо працювала змінна редакція, спільно із Тетяною Балагурою, головою Полтавського відділення МАЛіЖ, відповідальною редакторкою за випуск, а також: Ангеліна Оборіна, Світлана Дєлєскє, Катерина Мельничук, Ганна Кінаш, Ольга Урста, Оксана Онучак, Лариса Строїн, Валентина Тарчинець, Боюкага Мікаіллі, Сейюб Асадолв, Наталія Диміцька, Наталія Кічун-Лемех, Маркіян Лехман, Йосип Хамардюк.

Редколегія журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» дякує усім за титанічну й натхненну працю і Ваші чисельні вітання з нагоди виходу у світ першого номеру журналу, яке вчасно отримали керівники відділень МАЛіЖ, поширили його серед маліжан та учнів.

Творчий колектив дякує усім за організаційно-творчу працю.

У даний час ми продовжуємо роботу над наступним спеціальним фестивальним випуском, очікуємо творчих доробків від наших читачів.

Щасти Вам, наші колеги і друзі!


Журнал «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» №1, червень, травень, липень 2020 року.

ВИКАЧАТИ

krajina talantiv 1 trav cherv lyp 2020 1krajina talantiv 1 trav cherv lyp 2020 2

Коментарі  

Санта Клаус
+2 #3 Санта Клаус 29.12.2020, 17:11
Неймовірно зрадів, коли прочитав перший номер журналу для дітей та юнацтва "Країна талантів", відкрив для себе чимало діток поетів, прозаїків, митців фото і малюнку.
Ой молодці! Щасти Вам!
seyyub1967
+4 #2 seyyub1967 21.08.2020, 08:01
Желаем успехов!
markrk21
+8 #1 markrk21 20.08.2020, 16:59
Це - прекрасний журнал! Надрукуватися у такому - престижно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ