Дитячо-юнацький журнал

Один з номерів маліжанського видання, надрукованих у цьому році.

 


gazeta suzirya fest 2018 7 9

Газета «СУЗІР'Я ФЕСТ» 2018 №7-9

ВИКАЧАТИ

№7-9 – вийшов у світ на 16 сторінках.

На першій – репортаж про участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2018» Верховного Отамана Міжнародної Асоціації «Козацтво» Михайла Шитого, який вітав учасників Фестивалю і вручав нагороди переможцям конкурсних змагань.

У цьому році проректор і Почесний професор МАЛіЖ Ангеліна Оборіна отримала найвище звання – Почесного академіка МАЛіЖ про це йдеться в інформації, яка розташована на 1-й сторінці.

На 3-4-5 сторінці під заголовком «Фестиваль добра і творчості» опубліковано фоторепортаж керівнички філії МАЛіЖ м. Полтави Ірини Кислої.

Під час проведення цьогорічного фестивалю відбулася ще одна подія – посвячення пам'ятного Хреста, який встановлено на подвір'ї Музею МАЛіЖ у Рекітах у честь вшанування Почесного Президента, Академіка МАЛіЖ, Почесного жителя села Рекіт Володимира Ковалика. Про це розповідає спецкор МАЛіЖ Ольга Бучек.

На шпальтах цього номера розташовані авторські твори школярів-маліжан Слов'янська, Івано-Франківська, Полтави, Червонограда.

Майже усі учасники фестивалю побували на презентації книги «Під одним небом» Мікаіллі Боюкага, відомого азербайджанського письменника і журналіста. Це видання є початком співпраці МАЛіЖ із навчальними закладами Азербайджану і відкриття філії нашої Академії ще в одній країні. Завдяки цьому азербайджанські школярі і студенти взяли участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2018».

На 14-15 сторінці опубліковано інформацію про володарів гран-прі, лауреатів і переможців фестивалю в усіх конкурсних номінаціях.

На 16 сторінці розповідь для тих, хто любить осінь – образок Маркіяна Лехмана «Лісовий телеграф» і добірка Олени Федюри – обидва автори із шахтарського Червонограда.

 

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ