Дитячо-юнацький журнал

Три номери журналу-газети «Сузір'я», які вийшли у світ у цьому році.

 


gazeta suzirya 2011 7 8

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2011 №7-8

ВИКАЧАТИ

7-8 номер журналу-газети «Сузір'я», який вийшов у світ на 16-ти сторінках – спеціальний випуск Паризького відділення МАЛіЖ. На 1-й сторінці надруковано добірку віршів десятикласниці Наталії Боднарчук під заголовком «Дарую світу від душі – відкрите серце і свої вірші». Образно й майстерно пише юна поетеса про Україну і Францію.

На 2-й сторінці опубліковано вірші із її нової збірки «На крилах творчості», а ще вона взяла інтерв'ю у директорки Української школи Святого Володимира в Парижі Надії Мигаль.

Ціла сторінка від заголовком «Від Парижу до МАЛіЖу» присвячена вшануванню Великого Кобзаря.

Не залишилися поза увагою допитливої і творчої дівчинки незабутні зустрічі із відомою поетесою Марією Матіос і Анною Кантер, віце-президентом Асоціації «Братинство» Санліс, Київ-Печерськ. А ще Наталія Боднарчук побувала на фестивалі-конкурсі «Дитяче сіяння» в Парижі і поділилася враженнями у своєму репортажі.

Свої перші творчі доробки побачили на шпальтах маліжанського видання юні автори із Парижу Олексій Кабанець і Настя Буряк.

Під рубрикою «Віч на віч» опубліковане актуальне інтерв'ю Наталії Боднарчук із ректором МАЛіЖ Василем Тарчинцем.

Цікавою є розповідь Наталки Боднарчук і про таїну маминого пензля, а ще подумки вона полинула у лелечий край – рідну Тернопільщину, Бучаччину, Ліщанці, про що написала чудові вірші «Легенда про Ліщанці» і «Ліщанецькі липи».

 

gazeta suzirya 2011 9 10

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2011 №9-10

ВИКАЧАТИ

У ексклюзивному випуску журналу-газети «Сузір'я» №9-10, який вийшов також на 16 сторінках, поетеса Ольга Царицанська і прозаїк Андрій Дурунда опублікували розширений фоторепортаж про 8-й Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я»: «Ватра розгарається й палає – дітей України і світу єднає!»

Своєю радістю від здобутих творчих перемог поділилися із читачами володарі гран-прі. На шпальтах видання друкуються твори маліжан Закарпаття і Рівненщини, а також розповідається про успіх паризьких маліжан, які організували і провели в Марселі колективну художню виставку і отримали сертифікат.

Під заголовком «Фотовернісаж юної парижанки Марти Бат» опубліковано декілька художніх фотографій.

Великого розголосу у читачів викликала кореспонденція «Розплата за легковажність».

Нові вірші опублікували у цьому випуску юні літератори села Сонячна долина АР Крим і Рівненщини.

У офіційній інформації йдеться про обрання Андрія Андрійовича Сербайла, заступника голови Закарпатської обласної ради, віце-ректором МАЛіЖ.

 

gazeta suzirya 2011 11

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2011 №11

ВИКАЧАТИ

11-й номер журналу-газети «Сузір'я» завершує 2011 рік і вітає читачів із Новим 2012-м.

Саме у цей час було підписано двосторонню угоду про співпрацю МАЛіЖ із Національним парком «Синевир» і засновано нову газету «Дай лапу». На цю подію відгукнулася віршами поетеса Ангеліна Оборіна, а Василь Тарчинець, ректор МАЛіЖ, опублікував у цьому номері дорожній нарис «Там, де живуть бурі ведмеді».

Вперше у журналі-газеті «Сузір'я» опубліковано добірку віршів Анастасії Кузьма-Іванової, учениці 10 класу Камишуваської ЗОШ, Запорізької області.

 

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ