Дитячо-юнацький журнал

За фінансових труднощів, які повсякчас відчуває редакція журналу-газети «Сузір'я», надруковано лише чотири номери.

 


gazeta suzirya 2010 1

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2010 №1

ВИКАЧАТИ

У першому із них на першій сторінці сумна інформація – пішов від нас Сашко Лаврентьев, який довший час боровся за життя, але далі забракло коштів і сил. Він разом із Ангелами полетів у небеса!

На сумну подію відгукнулися віршами його колеги-маліжани.

Упродовж визначеного часу члени МАЛіЖ брали участь у першому Міжнародному дитячому літературному конкурсі «Зимова казка», який проводився у далекому місті на Уралі – Єкатеринбурзі. За результатами конкурсу багато маліжан стали переможцями й отримали заслужені нагороди. Про це поінформував нас засновник цього конкурсу письменник Олександр Папченко.

У Новому році розпочався новий конкурс «Створимо разом планету «Добра» – йдеться про це у розширеній інформації.

Змістовними віршами діляться із читачами маліжани полтавці та їх колеги із Сонячної Долини АР Крим.

 

gazeta suzirya 2010 2

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2010 №2

ВИКАЧАТИ

Про добро і зло розмірковує Віолета Матяш, учениця 6 класу Великолазівської школи, Ужгородського району, Закарпатської області. Публікація розташована на першій сторінці у другому номері.

Про наступний фестиваль детально розповідається у матеріалі: «Закарпатське Міжгір'я скликає сьоме «Сузір'я».

Аналітична кореспонденція «Чекають діти на допомогу» – про брак коштів для видання журналу-газети «Сузір'я». Її головний редактор Василь Тарчинець із цього приводу неодноразово звертався до високопосадовців, але все даремно – віз і нині там. Автор кореспонденції пише: «Ми – не жебраки, але нам потрібна допомога».

На завершальній сторінці цього номера опублікована добірка віршів «На крилах юності» Наталії Боднарчук, членкині МАЛіЖ, яка живе і навчається у Парижі.

 

gazeta suzirya 2010 3

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2010 №3

ВИКАЧАТИ

Не менш цікавим і змістовним є третій номер, який на першій сторінці знайомить читачів із Василем Малишкою – талановитим юним поетом Ужгородщини. Його поетичні і прозові твори опубліковані на 1-4 сторінці.

Приємним сюрпризом для редакції і читачів є малюнки юних художників із м. Ямполя, що на Сумщині. Із ними перекликаються віршами і прозовими творами інші автори Закарпаття і Рівненщини.

Наші кореспонденти завітали на свято музики Львівської державної хореографічної школи про це йдеться у фоторепортажі «В музиці Бетховена – чари краси».

 

gazeta suzirya 2010 4

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2010 №4

ВИКАЧАТИ

4-й номер журналу-газети «Сузір'я» публікує на перших сторінках номера фоторепортаж нашого старшого колеги Василя Беленя «В країні Міжгір'я – відпалало «Рекітське сузір'я – 2010».

У святі творчості взяв активну участь і частково допоміг коштами для відзначення переможців конкурсних змагань Андрій Андрійович Бокотей, ректор Львівської Національної академії мистецтв, академік, лауреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка. За його переконанням, фестиваль дитячої творчості захоплює, але він потребує допомоги дорослих. Про це всесвітньовідомий митець сказав у розмові із Тетяною Полубко, спецкором нашої газети, членкинею МАЛіЖ.

Ділячись своїми враженнями від фестивалю Наталія Гаркуша, вихованка народознавчого гуртка «Калинонька» і Марія Войтик, голова Одеського обласного відділення МАЛіЖ майже в один глос сказали, що вони опинилися у полоні творчості й добра. Їх відверті й щирі розповіді розташовані на шпальтах нашого видання для дітей та юнацтва.

 

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ