Відео, яке чекає увесь дитячий та юнацький світ!
Учасники фестивалю МАЛіЖ, їх родини, близькі і друзі, однолітки з нетерпінням очікують підведення підсумків та оголошення результатів творчих, конкурсних змагань у 12 номінаціях Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я». І цей час настав. Ведучі фестивалю Людмила Федьо і Антон Метай запросили до цієї урочистої церемонії поважних і високопрофесійних голів журі літератури, журналістики, мистецтва і науки. Тепер увесь світ довідається про володарів гран-прі, дипломантів, лауреатів іменних премій і переможців Фестивалю МАЛіЖ, про особливі відзнаки ректора МАЛіЖ Василя Федоровича Тарчинця. Ще і ще раз сердечно вітаємо на XVII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».
Віват МАЛіЖ! Віват юні таланти світу і України!
До зустрічі у наступному XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».
Повний перелік володарів гран-прі, дипломантів, лауреатів іменних премій і переможців Фестивалю читайте далі.
ВОЛОДАРІ ГРАН-ПРІ, ДИПЛОМАНТИ І ЛАУРЕАТИ
«Поезія»
(8-11 років)
1 місце: Валерія Лавкай
2 місце: Гокс Даніела
3 місце: Леся Максим
(11-14 років)
1 місце: Дарина Курбатова
2 місце: Даниїл Биконов
3 місце: Валерія Форостяк
(14-17 років)
1 місце: Олена Федюра
2 місце: Вікторія Яким
3 місце: Таїсія Ярошенко
(17-21 рік, студенти)
1 місце: Каріна Товтин
2 місце: Крістіна Товтин
3 місце: Катерина Єсіпова
Особлива відзнака: -
Лауреат премії Петренко: Юлія Тацинець
Гран-прі: Ольга Бучек
«Проза»
(8-11 років)
1 місце: Копча Наталія
2 місце: Максим Леся, Шавша Ірина
3 місце: Синовіцька Варвара, Гончаренко Катерина, Літинська Маргарита
(14-17 років)
1 місце: Семенова Євгенія
2 місце: Федюра Олена, Петрик Марія
3 місце: Іщейкіна Анна, Чедрик Ангеліна, Браїлко Іванна
Особлива відзнака: -
Премія Ковалика: Мадиняк Яніна
Гран-прі: Рубленко Анна
«Журналістика»
1 місце: Яніна Мадиняк (14-17 р.)
2 місце: Матковський Ігор (8-11 р.), Чедрик Ангеліна (14-17 р.), Короленко Ірина (14-17 р.), Грекулова Єлизавета (студенти)
3 місце: Фодор Андрій (14-17 р.), Сорочинська Марія (14-17 р.), Сорока Софія (14-17 р.)
Особлива відзнака:
Гайдученко Ігор (диплом за філософський погляд);
Ворох Ростислав (за журналістську проникливість);
Чумакова Дарія (за особливість теми)
Редакції журналу «Країна талантів»
Еmin Bayramli (диплом за надзвичайний світогляд)
Іnci Mikayilli (за публіцистичність кореспонденції)
Qonce Mikayilli (за актуальність кореспонденції)
Гран-прі: Монда Катерина (14-17 р.)
Підномінація «Шкільні газети»
1 місце: «Галицьке юнацтво», Львів; «Дарунок дитячих сердець», Виноградів (за художнє оформлення)
2 місце: «Міжгірський ліцеїст», Міжгір’я
3 місце: «Сузір’я», МАЛіЖ
«Малюнок»
(8-11 років)
1 місце: Бержерон Максим
2 місце: Єва Рибчуновська, Зінковська Ніка
3 місце: Погорєлова Вікторія, Поляк Стефан, Гокс Даніела
(11-14 років)
1 місце: Anastasia Stankovska
2 місце: Джафарова Емілія, Гаджиєва Лейлі
3 місце: Олеся Зубинська, Маммедов Ельдар, Тесленко Данило
(14-17 років)
1 місце: Коновалова Анна
2 місце: Ірина Горбаткова, Буй Євгенія
3 місце: Яніна Мадиняк, Скрипенець Іван, Мамедова Асмар
(17-21 рік, студенти)
1 місце: Тетяна Бондар
2 місце: Ельвіна Ковальчук, Шабнам Аскерлі
3 місце: Наталія Дриль-Адамовська, Мар’ям Асланова, Строїн Яна
Лауреат премії Андрія Бокотея: Квасневська Анна
Гран-прі: Турко Христина
Особлива відзнака журналу для дітей та юнацтва «Країна талантів»: Nigyar Quseynli (8-11 років)
«Сайти»
1 місце: Сайт Міжгірського професійного ліцею
2 місце: Сайт «Галицьке юнацтво», Львів
3 місце: Сайт «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Гран-прі: Сайт літературно-мистецької студії «Перевесло», Полтава
«Електронні газети»
1 місце: Альманах дитячої творчості. Дарунок дитячих сердець. Світанкові роси; «Дарунок дитячих сердець», Виноградів (за художнє оформлення)
2 місце: Електронна газета «Міжгірський ліцеїст», Міжгір’я; Електронна версія газети «Галицьке юнацтво», Львів
3 місце: Спецвипуски газети «Сузір’я»
Особливі думки членів журі: Збірка Ю. Тацинець «Фріссон і трохи сонця» - поза конкурсом, за ідею - диплом 2 ступеня.
«Кіно і відео»
1 місце: Малих Єлизавета (14-17 р.), Сидоренко Катерина (студенти)
2 місце: Каріна і Крістіна Товтин (14-17 р.)
Гран-прі: Леся Максим
«Фото»
(8-11 років)
1 місце: Демковський Назар
2 місце: Доценко Марта
3 місце: Витрикуш Злата
(11-14 років)
1 місце: Форостяк Валерія
2 місце: Короді Роксолана
3 місце: Биконов Даниїл
(14-17 років)
1 місце: Монда Катерина
2 місце: Шрамко Марія
3 місце: Яким Вікторія
(17-21 рік, студенти)
1 місце: Akkenzajeva Altynaj
2 місце: Una Renatti
3 місце: Василь Диміцький
Особлива відзнака: Маммадова Асмар, Маммадов Нізамі
Премія Пилип’юка: Роман Диміцький
Гран-прі: Крістіна Товтин
«Радіо»
1 місце: Яніна МАДИНЯК і Юлія ТАЦИНЕЦЬ
2 місце: Леся МАКСИМ
Гран-прі: Червоноградське відділення МАЛіЖ
«Авторська пісня»
1 місце: Ольга Бучек
2 місце: Наталія Копча
3 місце: Дарина Курбатова
Особлива відзнака: -
Премія ім. Івасюка: Марія Леонова
Гран-прі: Каріна Товтин
«Хореографія»
Народний танець
1 місце: колективи “Ержебет” + “Лілея”
2 місце: ансамбль “Lwowiacy”, колектив “Лілея”
3 місце: колектив Майсун, колектив “Iskierki”, Firuza Ismayıl
Народно-стилізований танець
1 місце: Силует
2 місце: Силует
3 місце: Ержебет, Yalla dance studio
Класична хореографія
1 місце: Силует
2 місце: Агій Інна
Бально-спортивний танець
1 місце: Тарасюк Софія
2 місце: Фодор Андрій та Яким Вікторія
3 місце: Дупляк Діана
Сучасна хореографія
1 місце: Силует, KrisKar
2 місце: Лілея, Агій Інна, Бучек Ольга
3 місце: Ярошенко Таїсія, “Веселі намистинки”
Інші хореографічні форми: соло
1 місце: Кавецька Анастасія
2 місце: Тарасюк Софія, Кавецька Анастасія
3 місце: Дупляк Діана, Алієва Сара, Максим Леся
Інші хореографічні форми: спортивний напрям
1 місце: “Торнадо”
2 місце: “Тусовка”
3 місце: колектив Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Августина Волошина
Інші хореографічні напрямки: мюзикл
1 місце: “Ержебет”, “Веселі намистинки”
За активну участь та популяризацію народних танців: Апшиця
Гран-прі: ансамбль “Lwowiacy”
Примітка: у відео з оголошенням результатів у номінації “Хореографія” не було озвучено переможців у категорії “Народний танець”, проте тут висвітлені всі учасники.
«Етнографія та народні ремесла»
(8-11 років)
1 місце: Мельничук Яна
2 місце: Скрипинець Андрій, Максим Леся, Доріан Грісель
3 місце: Літинська Маргарита, Ткач Максиміліан
(11-14 років)
1 місце: Сенюк Владислав
2 місце: Биконов Даниїл, Anabel Alistandi
3 місце: Hanna Buksa, Путря Варвара
(14-17 років)
1 місце: Berenice Dinax
2 місце: Домбровська Діана
3 місце: Ярошенко Таїсія
(17-21 рік, студенти)
1 місце: Oksana Aura Dryl
Діти сонця:
1 місце: Літанюк Юрій
2 місце: Ільків Артемійко, Станкевич Юлія, Лазар Богдан
3 місце: Януш Марта, Герула Христина, Соківка Ірина
Гран-прі: Севлюшські гудаки
«ІТ-технології та роботи»
(8-11 років)
1 місце: Тарчинець Владислав
(11-14 років)
1 місце: Мірзагулієва Леман
(14-17 років)
1 місце: Гюсейнглі Ельмір
2 місце: Асадова Сабіна
Гран-прі: Строїн Яна
Колективна відзнака членів МАЛіЖ м. Ширван (Азербайджан)
Диплом (за креативність, ініціативу і нові ідеї)
Kurbanli Shahrizad Zaur kizi
Mirzoev Mirtagi Elvin oglu
Mamedli Tura Mahir kizi
Rustamli Fatima Mahir kizi
Velizade Yunis Muslim oglu
Інформація підготовлена за протоколами журі
Владиславом ЛАЗАРИКОМ і Антоном Метаєм
Коментарі
Щира подяка педагогам, журі, а також Тарчинцю Василю Федоровичу. Радію, що з року в рік до нашого фестивалю приєднується талановита молодь!
Успіхів і натхнення усім. До зустрічі у Міжгір'ї!
Поздравляю всех победителей.Рад , что некоторые победители из Азербайджана, удачи всем!