baner
baner
Сонце у небі, веселкою сяй – усім нам здоров'я та сили додай!

Ми – з вами! У добрий час, XVIII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я». Слухайте і дивіться урочисту церемонію відкриття нашого цьогорічного фестивалю. Відеотрансляцію на веб-ресурсі МАЛіЖ підготувало й забезпечило для відеопоказу Мукачівське відділення МАЛіЖ.

Будемо вдячні за відгуки і коментарі, які можете написати зразу після перегляду. Бажаємо телеглядачам України та світу миру, щастя, дружби між дітьми усіх країн. Віримо у те, що наш Фестиваль відкриє нові таланти в 13 номінаціях.

Урочисте відкриття XVIIІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я»


Ведучі церемонії відкриття - Мукачівське відділення МАЛіЖ

Коментарі  

seyyub1967
+1 #11 seyyub1967 03.08.2021, 06:32
Böyük məmnuniyyət hissi ilə izləyəcəyik! Festivalın bütün iştirakçılarına salamlar!
rektor-malig
+3 #10 rektor-malig 11.07.2021, 05:20
Нас дивиться увесь світ, щодня отримуємо чимало відгуків і подяк за підготовку та проведення нашого Фестивалю. Дякую усім за благодійну діяльність і вашу підтримку.
Дивіться нові відеотрансляції за
програмою. Далі буде...
Ангеліна Оборіна
+4 #9 Ангеліна Оборіна 09.07.2021, 23:38
я в захваті. Вітаю, радію і бажаю тільки успіху, бути здоровими! Вперед, АКАДЕМІЯ!
admin-malig
+6 #8 admin-malig 07.07.2021, 17:00
Немає більшого щастя на землі, ніж служити дітям, надавати їм можливість розкривати Богом дані таланти. Нашій команді це вдається. Дякую усім за жертовну, сумлінну працю на ниві МАЛіЖ.
Шаную і ціную кожного з Вас.
Ірина
+6 #7 Ірина 07.07.2021, 10:34
Вітаю з дійсно казковим дійством 18 Міжнародним фестивалем Рекітське сузір'я 2021!!! Успіхів та перемог дітям в усіх Фестивальних напрямках!!!
yana_madynyak
+6 #6 yana_madynyak 07.07.2021, 08:41
Вітаю усіх МАЛІЖан з відкриттям XVIII дистанційного міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я"! Надзвичайно прикро, що і цьогоріч ми не маємо змогу зустрітися усі разом у мальовничому Міжгір'ї, проте я дуже рада побачити усіх вас у цій прекрасній відеотрансляції . Перемог і натхнення!!! Успіхів!
julia_tatsynets
+6 #5 julia_tatsynets 07.07.2021, 08:30
Дорогі МАЛІЖАНИ, вітаю вас з урочистим відкриттям дистанційного фестивалю "Рекітське сузір'я 2021". Я дуже щаслива бачити знайомі обличчя, чути голос друзів та споглядати на чудові краєвиди, завдяки відео. Щиро бажаю усім перемоги та здійснення всіх мрій...
До нових-скорих зустрічей!
oljaursta
+6 #4 oljaursta 07.07.2021, 08:02
Дорогі МАЛІЖАНИ, вітаю! Хай серця наповнюються радістю та натхненням творчості, плідної праці та перемог!
buchek_olha
+5 #3 buchek_olha 07.07.2021, 07:37
Вітаю усіх з відкриттям 18 фестивалю!Успіх ів!
burdun_beata
+8 #2 burdun_beata 07.07.2021, 07:34
Вітаю всіх з початком чергового фестивалю!!!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.