baner
baner
Сонце у небі, веселкою сяй – усім нам здоров'я та сили додай!

logo fest ua

Наші відеокамери і мікрофони встановлено на XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я». Дивіться і слухайте, пишіть коментарі, поширюйте цю новину серед своїх друзів, рідних і знайомих, приєднуйтеся до громадської і творчої роботи МАЛіЖ, яка надає великі можливості для самовдосконалення і вибору професії юними обдаруваннями.

Один дотик пальця – і ви побачите:

  • 7 липня (середа), 10:30 – Урочисте відкриття XVIIІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

  • 3 серпня (вівторок), 11:00 – Підведення підсумків головами журі і оголошення результатів фестивальних конкурсів у 13 номінаціях.

  • 8 серпня (неділя), 16:00 – Гала-концерт.

  • 13 серпня (п'ятниця), 16:00 – Урочисте завершення XVIIІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

Не пропустіть!

Ми – з вами! У добрий час, XVIII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я». Слухайте і дивіться урочисту церемонію відкриття нашого цьогорічного фестивалю. Відеотрансляцію на веб-ресурсі МАЛіЖ підготувало й забезпечило для відеопоказу Мукачівське відділення МАЛіЖ.

Будемо вдячні за відгуки і коментарі, які можете написати зразу після перегляду. Бажаємо телеглядачам України та світу миру, щастя, дружби між дітьми усіх країн. Віримо у те, що наш Фестиваль відкриє нові таланти в 13 номінаціях.

Урочисте відкриття XVIIІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я»

Багато переможців на цьогорічному фестивалі

Ось і настав час підведення підсумків та оголошення результатів XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я». Голови журі оприлюднять досягнення учасників фестивалю у 13 номінаціях. Ми довідаємося про володарів гран-прі, лауреатів іменних премій, дипломантів і відзначених грамотою за участь у фестивалі.

Ведучі літературно-мистецького свята, почесні професори МАЛіЖ Лариса Строїн і Тетяна Мішко, створять чудову атмосферу незабутнього дня, на якому на самому початку пролунає авторська пісня Василя Тарчинця «Цвіт Верховини».

Слухайте і дивіться урочисту церемонію підведення підсумків та оголошення результатів нашого Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021». Відеотрансляцію на веб-ресурсі МАЛіЖ підготувало й забезпечило для відеопоказу Мукачівське відділення МАЛіЖ.

Будемо вдячні за відгуки і коментарі, які можете написати зразу після перегляду. Бажаємо телеглядачам України та світу миру, щастя, дружби між дітьми усіх країн. Тішимося з того, що наш Фестиваль відкрив нові таланти, додав впевненості у свої сили усім учасникам Фестивалю, а їх ріднім, близьким і вболівальникам створив чудовий настрій від здобутих перемог.

Підведення підсумків головами журі і оголошення результатів фестивальних конкурсів у 13 номінаціях

Інформацію про усіх володарів гран-прі, лауреатів іменних премій, дипломантів і відзначених грамотою за участь у фестивалі ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Софійка і Анастасійка Лемех – серед учасників фестивалю

Дві дівчинки-сестрички Софійка і Анастасійка з шахтарського міста Червонограда, що розкинулося над річкою Буг, вперше беруть участь у нашому фестивалі. У поетичній прем'єрі привітають усіх маліжан України і світу з чудовим літературно-мистецьким святом творчої юні, на урочистій церемонії завершення XVІІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».

Софійка і Анастасійка Лемех – серед учасників фестивалю

Авторською піснею «Цвіт Верховини» Василя Тарчинця привітає учасників фестивалю і жителів гірського села Рекіти Мар'ян Шуневич, народний артист України, соліст Львівської національної філармонії, один з перших солістів ансамблю Ігоря Білозіра.

Разом із ведучими Гала-концерту Ларисою Строїн і Тетяною Мішко пройдемося Мукачівським замком «Паланок», керівництво якого надало локацію для запису відеотрансляції.

Анонсувати усю програму Гала-концерту не будемо. Нехай це для усіх, хто буде дивитися й слухати Гала-концерт, буде приємною несподіванкою.

Відеотрансляція Гала-концерту відбудеться 8 серпня (неділя) о 16 годині (за київським часом).

До зустрічі, любі і дорогі маліжани, глядачі-вболівальники і наші парнери!

Над Мукачівським замком лунають трембіти

І знову на нашому фестивалі голосисто лунають трембіти – кличуть учасників фестивалю і відвідувачів сайту МАЛіЖ на Гала-концерт, який ведучі Лариса Строїн і Тетяна Мішко проводять разом із учасниками концертної програми, кращими із кращих за товстими віковічними мурами Мукачівського замку «Паланок».

Гала-концерт розпочнеться прем'єрою авторської пісні «Цвіт Верховини» Василя Тарчинця на музику композиторки Тетяни Кисленко. Виконавець пісні – Мар'ян Шуневич, соліст Львівської національної філармонії, один з перших солістів ансамблю Ігоря Білозіра, привітає жителів гірського села Рекіти у якому була заснована МАЛіЖ, а також усіх учасників фестивалю і над гірськими потоками, горами, полонинами й долинами полине чудова пісня про мальовниче село Рекіти і Верховину – нашу рідну Україну, яка у цьому році відзначає 30-річчя Незалежності.

Дзвінким співом пісні «Прокидайся Україно!» порадує нас усіх юний соліст Михайло Виндюк із міста Камінь-Каширський, що на Волині. Вперше у номінації «літературно-мистецькі композиції співи», юнак виборов перше місце.

Танець у виконанні дитячого ансамблю «Міленіум» представлять володарі гран-прі із м. Теплодара, що на Одещині.

Приємною несподіванкою для виконавців естрадної пісні буде оголошення результатів голови журі Діани Щур у номінації «Літературно-мистецькі композиції і співи.

Ведучі Гала-концерту оголосять також лауреатів іменних премій у поезії, прозі, малюнку, авторській пісні і художній фотографії.

Сподіваємося, що за підтримки наших благодійників будуть засновані нові премії.

Усі телеглядачі мають чудову можливість насолодитися дитячим співом, танцями, іншими творами мистецтва, які будуть представлені на цьогорічному Гала-концерті XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021»

Ласково просимо усіх на Гала-концерт!

Гала-концерт

Усе, що маємо – ділимося з вами!

Майже місяць тривав наш Фестиваль. І ось настав час урочистої церемонії його завершення. І на цей раз ведучі нашого фестивалю Лариса Строїн і Тетяна Мішко знову піднялися на Мукачівський замок «Паланок», який побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і посідає площу 13 930 кв. м. Точний час заснування замку невідомий, але в документах, які позначаються XI століттям, він уже згадується.

В одній із популярних легенд розповідається про появу колодязя: коли в ньому виникла потреба, то князь наказав копати криницю. Хоч як довго її рили, усе ніяк не могли дістатися до води. Щодня чуючи один і той же вислів: «Пресвітлий княже, води немає». Коріятович усе більше не вірив, що можна буде викопати колодязь. Аж якось одного дня до князя прийшов чорт і запропонував угоду: мішок золота в обмін за заповнення криниці водою. Але виявилося, що грошей у казні немає, тож князь не може заплатити нечистому. Князь пропонував душу, але той відмовився, вимагаючи грошей. Один з вірних лицарів Коріятовича, підслухавши розмову князя з чортом, запропонував йому обдурити того: «Федоре, мішок золота необов'язково має бути великий: маленький – теж мішок». Вкинувши у мішок дві останні золоті монети, його віддали чорту, а той, страшенно обурившись, заявив: «Усе одно води не питимете», і з цими словами стрибнув у колодязь. З того часу з глибин колодязя кожного вечора чути, як на дні виє чорт через те, що його обдурили.

Велика таїна зберігається за його широкими мурами. Звідси у свій час позбавився каторжної праці втікач на прізвисько Рекіта, у честь якого і названо, засноване ним, село Рекіти, що на Міжгірщині. До Мукачева в будь-яку пору року, навідуються тисячі туристів з України та зарубіжжя, аби поринути в далеку й цікаву минувшину.

За згодою адміністрації замку в замку «Паланок» було створено кілька локацій для фестивальних відео зйомок, у тому числі й урочистої церемонії завершення нашого Фестивалю. Фільмували тут наші юні відеожурналісти Катерина Монда і Яна Строїн.

Урочисте завершення XVIIІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я»