Новини і події

za znannyamy1

Другого вересня відправилися вчителі та учні НВК «Живе слово».
ФОТОРЕПОРТАЖ

І знову подвір'я навчально-виховного комплексу «Живе слово» наповнилося дитячим галасом. Та раптом, коли ведучі оголосили про початок урочистостей з нагоди першого дзвоника і Дня знань, усі, навіть «першачки», посерйознішали. Першою до своїх вихованців із вітальним словом звернулася директор школи Анжела Поліщук. Було приємно почути про успіхи учнів у навчанні, творчості. Уже декілька років поспіль вихованці школи беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних олімпіадах, фестивалях, тренінгах і конкурсах. Так, учениця цієї школи стала переможцем на міжнародному фестивалі «Арт», що відбувся у Болгарії. Отримуючи заслужені нагороди у короткому інтерв'ю вона зазначила, що шлях до перемоги був нелегким, але на досягнутому дівчинка не буде зупинятися.

 

Шкільне подвір'я у День знань

Першокласники

Першокласник Владислав із татом, бабусею і мамою

Коротким, але містким було вітання заступника голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, ректора Міжнародної академії літератури і журналістики, письменника, заслуженого журналіста України Василя Тарчинця. На перший дзвоник він прийшов разом зі своїм внуком Владиславом його татусем Мар'яном, матусею Ольгою бабусею Валентиною. То ж на святі знань були аж три покоління Тарчинців – дідусь Василь, його син Мар'ян і внук Владислав.

Продовжуючи спілкування із вчителями та учнями, Василь Тарчинець запросив талановиту юнь до співпраці із Міжнародною академією літератури і журналістики, участі школярів у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», який щороку на початку липня відбувається у мальовничому селищі Міжгір'я, що на Закарпатті.

Таку пропозиція одразу підтримала директор школи Анжела Поліщук. Найближчим часом у школі відбудеться творча зустріч із ректором МАЛіЖу Василем Тарчинцем. До того часу вчителі виявлять учнів охочих стати літераторами, журналістами та займатися іншими видами творчості. Є у школі декілька юних поетів і прозаїків, художників, майстрів художньої вишивки, інших видів народного промислу. За їх бажанням та згодою батьків вони мають шанс бути зарахованими до Міжнародної академії літератури і журналістики із дистанційною формою навчання і творчого розвитку.

 

Директор школи Анжела Поліщук вітає школярів і батьків з новим навчальним роком

Вчитель фізичного виховання Олександр Коропець запропонував школярам ретельно відвідувати спортивні гуртки, брати участь у змаганнях і, звичайно, не забувати про ранкову гімнастику. Все це не тільки зміцнить здоров'я, але й підніме настрій і працездатність.

На Дні знань пролунало багато патріотичних і духовних пісень у виконанні школярів та їх батьків. У добру дорогу за новими знаннями та творчими здобутками школярів благословили духовні наставники Василь Чопик і Олександр Московчук.

Духовні наставники Василь Чопик і Олександр Московчук благословляють школярів перед дорогою у світ знань

Василь Чопик

Першу урочисту ходу шкільним подвір'ям, разом зі своєю вчителькою Іриною Созанською здійснили першокласники, а за ними школярі молодших і старших класів. Віднині всі вони опановуватимуть теоретичні знання і практичні навички, які знадобляться їм у виборі майбутньої професії.

Першокласники зі своєю вчителькою Іриною Созанською

Нехай щастить вам, юні друзі, у навчанні і творчості.

Йосип ХАМАРДЮК,
відповідальний секретар Правління
Міжнародної академії літератури і журналістики,
член Національної спілки журналістів України.

Фото МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

rektor-malig
0 #1 rektor-malig 16.09.2019, 13:57
Щасти Вам "першачки", учні старших класів і вчителі у новому навчальному році.Добра вам і щастя у поході за знаннями.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі