Новини і події

logo festyvalu en

За результатами журі у конкурсних творчих змаганнях у 10 номінаціях наступні результати:

Поезії

Гран-прі:
– Олена Федюра, м. Червоноград.

Премія ім. Наталії Петренко:
– Каріна Мішко, м. Мукачево, Закарпатська область.

Диплом першого ступеня:
– Ольга Бучек,
– Анна Іщейкіна,
– Ірина Шавша.

Диплом другого ступеня:
– Каріна Тарасюк,
– Вікторія Яким,
– Емілія Цендра,
– Валерія Форостяк,
– Євгенія Сухан,
– Наталія Копча,
– Валерія Лавкай.

Диплом третього ступеня:
– Юлія Тацинець,
– Катерина Матюла,
– Андріяна Довбак,
– Богдан Барнич,
– Вікторія Шуберт,
– Тетяна Казимирова,
– Таїсія Ярошенко,
– Вероніка Кодак,
– Олександра Кучерява.

Проза

Гран-прі:
–  Ольга Бучек, м. Червоноград, Львівська область.

Премія ім. Володимира Ковалика:
–  Анна Рубленко, м. Полтава.

Диплом першого ступеня:
– Антон Метай,
– Олена Федюра,
– Євгенія Семенюк,
– Наталія Копча.

Диплом другого ступеня:
– Софія Ващенко,
– Олена Лелюх,
– Дар'я Гаврилко,
– Катерина Гончаренко,
– Леся Максим.

Диплом третього ступеня:
– Андрій Федор,
– Іван Кучер,
– Вікторія Кравченко,
– Вікторія Дуб,
– Яніна Мединяк,
– Ангеліна Чедрик,
– Анна Кравченко,
– Вероніка Нисевич,
– Вікторія Коцовська.

Журналістика

Гран-прі:
– Юлія Котик, м. Львів.

Диплом першого ступеня:
– Ольга Бучек,
– Діана Соколовська.

Диплом другого ступеня:
– Крістіна Товтин,
– Альона Касяненко,
– Марія Сорочинська,
– Ангеліна Чедрик.

Диплом третього ступеня:
– Анастасія Коба,
– Олена Федюра,
– Юстина Скачкова,
– Юлія Пісоцька,
– Олена Римарчук,
– Валерія Яцук.

Художнє фото

Гран-прі і премія Василя Пилипюка:
– Яхно Софія, м. Полтава.

Диплом першого ступеня:
– Тетяна Казимірова,
– Вікторія Копитчак,
– Олександр Бойко.

Диплом другого ступеня:
– Каріна Мішко,
– Дарія Гаврилко,
– Оксана Коляда,
– Ярослава Хрипта,
– Єва Пишник,
– Карина Товтин.

Диплом третього ступеня:
– Ярошенко Таїсія,
– Роксолана Ракова,
– Данило Николишин,
– Анна-Марія Грохола,
– Марина Руденко,
– Олександра Кошечкіна,
– Софія Ващенко,
– Андріяна Довбак,
– Анна Бондаренко.

Авторська пісня

Гран-прі і премія Володимира Івасюка:
– Віталій Ковач, м. Мукачево, Закарпатська область

Диплом першого ступеня:
– Василь Маркович,
– Вікторія Копитчак,
– Олександр Бойко.

Диплом другого ступеня:
– Ольга Бучек,
– Антон Метай.

Диплом третього ступеня:
– Владислав Лазарик.

Малюнок

Гран-прі:
– Аскарлі Захід Шабінаш, м. Баку, Республіка Азербайджан.

Диплом першого ступеня:
– Гокс Дана,
– Любов Вашкеба,
– Софія Яхно,
– Віталій Беля,
– Вікторія Копитчак,
– Олександр Бойко.

Диплом другого ступеня:
– Валерія Лавкай,
– Софія Блудова,
– Богдана Рущак,
– Євгенія Буй,
– Вероніка Вовчко,
– Галина Дюрдяк,
– Наталія Мица.

Диплом третього ступеня:
– Роксолана Ракова,
– Андрій Скрипинець,
– Юлія Мовчан,
– Ірина Дмитрашко,
– Наталія Логінова,
– Олександра Лазарева,
– Юлія Тацинець,
– Марія Шлапчинська,
– Марія Гринчук.

Літературно-мистецька композиція

Гран-прі:
– Відділення МАЛіЖ м. Ужгорода і Ужгородського району.

Диплом першого ступеня:
– Мукачівське відділення МАЛіЖ.

Диплом другого ступеня:
– Теплодарське і Полавське відділення МАЛіЖ.

Диплом третього ступеня:
– Червоноградське, Біляївське і Міжгірське відділення МАЛіЖ.

Мистецтво театру

Гран-прі:
– Слов'янське відділення МАЛіЖ.

Етнографія і народні промисли

Гран-прі:
– Віталій Беля, Міжгірське відділення МАЛіЖ.

Диплом першого ступеня:
– Юрій Янишин,
– Анастасія Стадник,
– Вікторія Коцовська,
– Роман Яровенко,
– Юрій Літанюк,
– Надія Любка,
– Гурт «Севлюшські гудаки»,
– Іван Скрипинець,
– Ірина Коновшій,
– Даниїл Беконов,
– Аліна Романюк,
– Михайло Лях,
– Олександр Нодь,
– Айтадж Махмудова, м. Баку, Республіка Азербайджан,
– Сеней Тагзаде, м. Баку, Республіка Азербайджан.

Диплом другого ступеня:
– Дует Бабій Софія і Петро Богданов,
– Наталія Копчі,
– Ліда Стельмах,
– Вікторія Венгер,
– Назар-Іван Демковський,
– Олександра Філіпова.

Диплом третього ступеня:
– Олександр Москаль,
– Степан Фущич,
– Марія Гринчук,
– Наталія Мица,
– Іванна Цімбота,
– Софія Міхова,
– Олена Кобринович,
– Яна Бобик,
– Віра Гундза,
– Юля Печерська,
– Вероніка Карп'як,
– Софія Горбань,
– Дарина Тенета,
– Айсу Алієва, м. Баку, Республіка Азербайджан.

ІТ-технології та роботи

Гран-прі:
– Артем Кичера, м. Ужгород.

Диплом першого ступеня:
– Альона Касьяненко м. Біляївка, Одеська область.


Офіційна інформація підготовлена прес-службою МАЛіЖ
за протоколами журі XVI Міжнародного фестивалю юних талантів
«Рекітське сузір'я - 2019»

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі