Новини і події

Медаль і булава Андрію Шекеті

Урочита посвята Андрія Шекети, Віце-Президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», відбулася під час проведення XVI фестивалю перед урочистим відкриттям Мості Миру: «Боже великий, святий і єдиний – нам Україну і мир збережи!».

Під оплески учасників фестивалю, керівників філій МАЛіЖ, іноземних гостей Василь Тарчинець ректор МАЛіЖу, засновник і генеральний директор фестивалю зачитав Постанову і разом з нею вручив посвідчення, медаль і булаву Андрію Шекеті і запросив його до вітального слова у якому новопризначений Віце-Президент маліжанського фестивалю подякував за виявлену до нього довіру і запевнив у тому, що він разом із ректором МАЛіЖ Василем Тарчинцем буде докладати зусиль для успішної підготовки та проведення щорічного фестивалю.

 

mist myru 2019

sheketi bulavu2

sheketi bulavu3

sheketi bulavu4

На Мості миру було оголошено Постанову ректора МАЛіЖ про призначення Ольги Урсти заступником Віце-Президента фестивалю, а таком Ганни Кінаш заступником генерального директора фестивалю. Їм були вручені Постанови і посвідчення. В урочистостях посвяти взяли участь голова Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайло Кот, голова філії МАЛіЖ у Азербайджані Мікаіллі Боюкага, проректор, директор Департаменту молоді і спорту Азербайджанської спільноти в Україні, співголова Міжнародного центру «Місія Миру», член правління МЦ ЮНЕСКО Шагріяр Магеррамов та його батько Малік, співголова Міжнародного Центру «Місія Миру» Станіслав Дурус та його дружина Веслава (Польща), співголова Міжнародного Центру «Місія Миру» Амет Бекіров та його донечка Каміла (кримськотатарська спільнота), проректор Почесний Академік МАЛіЖ, поетеса Ангеліна Оборіна, перший заступник – начальник штабу львівського козацького товариства «Міжнародна Асоціація «Козацтво», генерал-лейтенант козацтва, Герой Козацтва України Михайло Микитяк та супроводжувачі його особи, директор Міжгірського професійного ліцею Василь Маринець, відповідальний секретар Правління МАЛіЖ, член Правління МЦ ЮНЕСКО Йосип Хамардюк, ветеран Збройних Сил України, полковник запасу Борис Різник, його дружина Людмила та їх внучка, голова Міжгірської РДА Василь Юрик, голова Міжгірської райради Василь Щур, голови фестивальних груп, інші міжнародні та українські діячі, представники громадськості та преси.

mist myru 2019 2

sheketi bulavu5

Після цього Андрій Шекета вручив Василю Тарчинцю символічний ключ від фестивального майданчика. Цим ключем було відкрито вхід до фестивальної ватри. Саме з неї і розпочалися урочистості з нагоди відкриття XVI Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

valentyna i dity

Слід зазначити, що нашого маліжанського наставника Василя Тарчинця у дні проведення фестивалю підтримувала і підіймала настрій його дружина Валентина. Вона спілкувалася з юними конкурсантами та їх наставниками і навіть виконувала пісні спільно із хором «Дивограй».

Під час проведення фестивалю наші благодійники були відзначені грамотами, сертифікатами, але найвищу нагороду Медаль МАЛіЖ «За творчість і благодійність» отримав наш постійний партнер і благодійник Кеменяш Олександр Михайлович, який повсякчас підтримую проекти МАЛіЖ у складний час української доби. Пригадуються перші фестивалі на «Коваликовому полі у Рекітах», коли саме за підтримки Олександра Михайловича Кеменяша головами журі працювали відомі літератори, зокрема лауреат Шевченківської премії, поет член спілки письменників України Петро Скунць, член спілки журналістів України, письменник-публіцист і поет Василь Кохан. Вони за дорученням Олександра Михайловича Кеменяша вручали подарунки переможцям, навіть гран-прі – музичний центр за літературно-мистецьку композицію школярам із Сонячного Криму.

Завдяки йому переможці і цьогорічного фестивалю отримали від Кеменяша Олександра Михайловича призи. Наш благодійник посприяв вирішити організаторам фестивалю й інші складні проблеми, зокрема, придбання короваїв для зустрічі фестивальних делегацій і фестивальних груп, друкування грамот, подяк і сертифікатів, забезпечив приїзд, харчування і проживання журналіста із Києва, а також проживання одного митця зі Львова. Вніс посильну лепту в розробку нашого веб-порталу. Дякуємо Вам, Олександре Михайловичу, за те, що Ви разом з нами! Зичимо Вам добра.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі