Новини і події

oleksandra kuheriava

Привіт. Мене звати Олександра. На фестивалі «Рекітське сузір'я» була вперше. Маю чудові враження. У першу чергу хотіла подякувати своїй команді - це Крістіні Чобаль, Марії Ґрінчук, Владу Лазарику, Антону Метаю, Каріні Тарасюк, Артему Кичері, Каріні та Крістіні Товтин, які ніколи мене не покидали в біді. Особливо я хотіла б подякувати Ірі Дмитрашко, яка завжди зі мною спілкувалася, давала мені поради.

На фестиваль я приїхала завдяки Ользі Семенівні Урсті. Завдяки їй я отримувала нове натхнення та почала писати вірші. Недавно вийшла моя збірка «Барви Пера». 05.07.2019 був мій перший виступ, де я могла показати себе та свої таланти. Мій талант - це поезія. Всі 5 днів я старанно працювала, і в кінці нашого перебування в Міжгір'ї мені пощастило отримати диплом за 3 місце в Поезії.

Дякую Василю Федоровичу Тарчинцю, який організував фестиваль «Рекітське сузір'я». Завдяки йому ми не перестаємо працювати, щоб наступного року знову приїхати до Міжгірщини. Сподіваюся, що наступного року я зможу приїхати на фестиваль.

Олександра Кучерява,
09.07.2019

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі