Новини і події

gerb ma

Дорогі керівники відділень, філій і осередків МАЛіЖ, шановні юні колеги і друзі маліжани!

Як ви знаєте, 19 грудня, у День Святого Миколая 2019 р. розпочав роботу новий веб-ресурс нашої Академії. Це потужний медіапростір для самовдосконалення і творчого зростання для юних талантів: поетів, прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, відео і кіно, радіо і багато іншого.

З перших днів відкриття нашого сайту активно працюють на ньому маліжани  м. м.Червонограда, Ширвана (Республіка Азербайджан), Полтави, недавно до них приєдналися маліжани Івано-Франківська. Завдяки їхній активній творчій діяльності наш веб-ресурс у пошукових системах за розділами «Діти» і «Творчість» займає перше місце у  розділі «Позашкільна робота» - третє, четверте місце.

sait mali

saity stat

Наш веб-ресурс у порівнянні з іншими сайтами шкіл, будинків дитячої творчості, студій не має навіть року - зареєстрований у пошукових каталогах 3 січня 2020 року.

Прикро, але факт, що такої активності не виявляють маліжани м. Ужгорода, Мукачева, Львова, Одеси і Теплодара, Рівненщини, Бахмута, Слов'янська.

Де ви літжури, майстери пензля, відео, кіно і радіо?

Відвідуваність на сайті є доволі високою, можете у цьому переконатися глянувши на скриншот-таблицю. Виходить так, що до нашої редакції заходить щодня багато відвідувачів, а ось приносять, чи надсилають свої твори дуже мало. Привіталися і пішли. Від того нам і їм мало користі, а тим більше бажання поділитися творчими доробками, брати активну участь у конкурсах, яких на сайті чимало.

Сподіваюся, що уже найближчим часом ми познайомимося з новими авторами і залюбки прочитаємо їх твори, поспілкуємся і напишемо чудові коментарі.

З повагою,
Василь ТАРЧИНЕЦЬ,
ректор МАЛіЖ, редактор і головний адміністратор
медіа-ресурсу МАЛіЖ

Коментарі  

seyyub1967
+3 #2 seyyub1967 14.04.2020, 18:49
Мы всегда рады участвовать и принят участие во всех мероприятиях. Спасибо вам дорогой наш Василь Федорович!
РекторМАЛіЖ
+2 #1 РекторМАЛіЖ 14.04.2020, 14:48
Статистика річ не тільки переконлива , але і доказова.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі