Новини і події

kwity olja

Ользі УРСТІ, Віце-президенту Міжнародного фестивалю
юних талантів «Рекітське сузір’я»

Дорога Ольго Семенівно!

Ваш день народження приходить з весною, коли цвітуть дерева і появляються перші весняні квіти. Від цієї краси стає радісно на душі. У цей час сільські трударі і міські городники сумлінно трудяться на землі. Прекрасно і мелодійно співають пташки. Велична й неповторна земна краса!

Усі маліжани разом зі мною вітають вас, дорога Ольго Семенівно, з Днем народження. Ми бажаємо вам найперше міцного здоров'я, щастя, добра, сімейного затишку і тепла. Успіхів в роботі і творчості. Втіхи від нових, яскравих творів маліжан Ужгородщини, які прагнемо якомога скоріше прочитати на веб-ресурсі Міжнародної академії літератури і журналістики, послухати їх радіопередачі, переглянути відео і кіно, малюнки. Запрошуємо, разом із вами, керівником Ужгородського відділення МАЛіЖ до участі у творчих конкурсах і нових проектах нашої Академії.

Наші маліжани, у тому числі і ужгородські, мають надзвичайні умови для самовдосконалення і творчості.

Нехай прихильною буде до вас доля, оминають негаразди, а поруч з вами будуть добрі і вірні друзі. Будьте щасливі, як завжди, усміхнені і радісні!

З повагою
Василь ТАРЧИНЕЦЬ,
ректор МАЛіЖ, заслужений журналіст України, письменник
заступник голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО

Коментарі  

MariaVoytik
+2 #2 MariaVoytik 15.04.2020, 01:14
Шановна наша Ольго Семенівно! Прийміть найкращі побажання також від Одеського обласного відділення МАЛіЖ: здоров'я, радості, любові, натхнення, щастя і добра!
oljaursta
+2 #1 oljaursta 14.04.2020, 23:27
Дякую, щаслива, задоволена, що маю честь бути з вами.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі