Новини і події

ditu mur

Під час проведення Глобальної Місії Миру прийнято звернення до президентів усіх країн світу. «Діти світу за мир! Почуйте нас! Діти світу за мир! Допоможіть нам!»

У багатьох країнах світу палають війни. Не оминуло це лихо і Україну. Світова дипломатія і міжнародна спільнота докладає чималих зусиль для вирішення існуючих проблем мирним шляхом.

З метою збереження Миру за ініціативи та інноваційного проекту Міжнародної академії літератури і журналістики, спільно із Міжнародним Центром ЮНЕСКО, Посольством Республіки Азербайджан, французько-українською асоціацією «APT культура, креатив» засновано Глобальну Місію Миру «Діти світу за мир! Почуйте нас!», «Діти світу за мир! Підтримайте нас!».

Мета Місії Миру об'єднати зусилля дітей світу та юнацтва у припиненні війн та військових конфліктів. Програмою передбачено проведення конкурсів у одинадцяти номінаціях, мостів миру творчої і національної єдності, видання книг, журналів і газети різними мовами світу, проведення виїзних редакцій, стажування юних літераторів, журналістів і митців у закордонних засобах масової інформації.

Прагнемо заснувати премії для відзначення переможців, а також щорічні стипендії президентів різних країн світу.

Для взаємного творчого спілкування і розташування дитячих творів створено веб-ресурс дистанційного і творчого навчання Міжнародної академії літератури і журналістики.

Звертаючись до Президентів усіх країн світу, просимо Вашої підтримки і допомоги у реалізації цього інноваційного проекту Міжнародної академії літератури і журналістики.

Ми за мир на квітучій і прекрасній Землі!

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

markrk21
+2 #3 markrk21 05.03.2020, 19:39
І тільки спільними зусиллями!
seyyub1967
+2 #2 seyyub1967 05.03.2020, 10:45
Biz də dünyada sülh istəyirik!
РекторМАЛіЖ
+3 #1 РекторМАЛіЖ 04.03.2020, 20:08
Спільними зусиллями можемо зберегти мир на нашій квітучій землі. Ваше слово багато важить і значить. Пишіть вірші, прозу , малюйте художні полотна, створюйте відео і кінофільми, радіопередачі миротворчої тематики. Ми розташуємо ваші творчі доробки на веб-ресурсі МАЛіЖ.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі