Новини і події

azer tac

Наш інформаційний партнер АЗЕРТАДЖ першим в Республіці Азербайджан поінформував про Міжнародну академію літератури і журналістики, а також про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я».

Ми разом із нашим асоційованим партнером - Міжнародним Центром ЮНЕСКО щиро дякуємо вам, дорогі колеги, за результативну співпрацю на ниві дитячої журналістики і вітаємо вас із 100-річчям з дня заснування Державного інформаційного агенства Азербайджану.

Зичимо Вам подальших творчих успіхів!

Міжнародна академія літератури і журналістики
і Міжнародний Центр ЮНЕСКО

100 років АЗЕРТАДЖ!

- За кожним сьогоднішнім успіхом АЗЕРТАДЖ, - відзначає його очільник Аслан Асланов, голова Правління АЗЕРТАДЖ, віце-президент, - разом з напруженою працею і творчими пошуками, в першу чергу, стоять цілеспрямована політика Президента Ільхама Алієва, зростаючий авторитет нашої країни у світі, корінні реформи, усі сфери життя, що охоплюють. Досить відмітити, що в щорічному звіті «Індекс інклюзивного розвитку» Всесвітнього економічного форуму Азербайджан піднявся на третє місце серед 80 країн, що розвиваються. Колектив нашого агентства намагається будувати свою роботу відповідно до накресленого розвитку країни, довести інформаційну справу до рівня міжнародних стандартів. Не задовольняючись досягнутими успіхами, він мобілізує усі сили і уміння на гідне виконання завдань, поставлених главою держави перед національним інформаційним агенством. Оновлення і тільки оновлення - ось наша мета на сьогодні і на майбутнє.

Таким чином, ми постаралися поглянути на столітній шлях розвитку АЗЕРТАДЖ з п'яти різних тимчасових позицій. Коротко розглянули шлях, пройдений їм в період Демократичної Республіки і за радянських часів, в роки керівництва великого лідера Гейдара Алієва, після відновлення державної незалежності. Нарешті, ознайомили читачів з сьогоднішнім АЗЕРТАДЖ. Навіть біглий погляд на історію дозволяє побачити, що, незалежно від суспільно-політичного ладу, протиріч часів, що змінили один одного періодів спаду і підйому, шлях, пройдений за минулі 100 років, - це шлях служіння Батьківщині і народу, прихильності одвічним і незмінним цінностям журналістики, - пише у своїй офіційній статті Аслан Асланов, голова Правління АЗЕРТАДЖ, віце-президент.

Коментарі  

markrk21
0 #2 markrk21 05.03.2020, 19:42
Вітаю з ювілеєм!
seyyub1967
+4 #1 seyyub1967 01.03.2020, 14:53
Вітаємо!Təbrik edirik!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі