Новини і події

tuchon michailow

 

Юний поет Тихон Михайлов зі студії “Перевесло” Наукового ліцею №3 м. Полтави вперше взяв участь у Міжнародному фестивалі юних талантів “Рекітське сузір’я-2023” і став володарем  літературної премії імені Наталки Петренко в номінаціі «Поезія».

Премію засновано ГО МАЛіЖ та Львівським університетом бізнесу і права пам’яті  талановитої поетки із Ужгородщини  Наталки Петренко. А шестикласник Тихон вразив членів журі глибиною поетичного мислення, новаторським стилем віршування та щирістю висловленого.

Сіяє радістю  обличчя хлопчика. Він щасливий і усміхнений. Ще б пак? Отримав грошову премію – 1000 гривень, медаль Лауреата і посвідчення до неї. Щаслива і співзасновниця  премії Лариса Анатоліївна Янковська – канцлер  Львівського університету бізнесу і права, вона уже ввосьме фундує престижну премію для юних поетів, які виборюють її на щорічному фестивалі МАЛіЖ.

Побажаймо юному поетові із Полтави нових творчих пошуків і підкорення  вершин.

Тетяна БАЛАГУРА,
голова Полтавського відділення МАЛіЖ, керівник літературної студії "Перевесло"

Коментарі  

TixMix
+3 #2 TixMix 23.09.2023, 10:45
Дякую за високу оцінку моїх поетичних творів та отримання літературної премії імені Наталки Петренко. Це добре, що пам'ять про юну поетесу Наталку Петренко живе у творчості інших.

Завдячую Ларисі Анатоліївні Янковській – канцлеру Львівського університету бізнесу і права, за фінансову підтримку цієї премії.

Щира подяка усім організаторам та натхненним керівникам Фестивалю “РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я 2023”.
shturman-inter
+9 #1 shturman-inter 10.09.2023, 21:27
Вітаю із високою оцінкою конкурсних віршів,отриманн ям лауреатських відзнак і грошової премії. Щасти в навчанні і творчості, подальшій участі у проектах МАЛіЖ і, звісно, нових нагород!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі