Новини і події

sramko wudannja

Своєрідним підбиттям підсумків моєї викладацької і методичної роботи в Полтавській дитячій художній школі, останніх восьми років,  стало видання  мого посібника-освітньої програми  "Декоративно-прикладне мистецтво". Рецензори О.К. Тарасенко та І.М.Мужикова.

Щиро вдячна видавництву "АВТОГРАФ" , та  його директору Михайлу Гнатюку за безцінний досвід  та слушні поради,  Герою України Тетяні Балагурі  за редагування роботи, та  усім причетним до виходу посібника у світ!!!

sramko dityДизайн обкладинки створив художник Микола Шрамко на основі витинанки  учениці авторки Катерини Хижняк.  

Ілюстрації видання, це навчальні твори учнів  останніх років,що створювались під час вивчення різних технік декоративно-прикладного мистецтва, які пропонує для вивчення дана програма.  Серед учасників є і твори маліжан це Амелія Лобач, Єва Рибчуновська і Поліна Івко.  Також нова членкиня МАЛіЖу,  переможниця цьогорічного фестивалю  в номінації малюнок Марія Корнієнко.  

Всі діти,  твори яких розміщено на сторінках видання, учні Полтавської дитячої художньої школи. 

У другому, доповненому виданні, яке вийшло у світ у київському видавництві «Автограф», викладено матеріал із вивчення технік декоративно-прикладного мистецтва (батик, вітражний розпис, писанкарство, аплікація, витинанка, квілінг, колаж, гобелен, лялька-мотанка, ліплення, флористика). Програма розроблена за модульною системою, та містить варіативну складову.

Для базового середнього підрівня тривалістю навчання 5 років та поглибленого, стандартного підрівня тривалістю 1 рік. Матеріал програми проілюстровано здебільшого творчими роботами учнів авторки. Містить більше 100 кольорових  ілюстрацій . 
Адресовано керівникам гуртків закладів позашкільної освіти, центрів естетичного виховання,  викладачам художніх шкіл тощо.

При використанні матеріалів видання посилання на автора і видавництво обов'язкове.

Ірина ШРАМКО, авторка методичного видання.

Коментарі  

Ірина
+6 #2 Ірина 10.09.2023, 11:15
Щиро дякую за увагу і теплі відгуки. Надзвичайно приємно. Висловлюю особливу подяку Герою України Тетяні Балагурі за роботу над редагуванням методичного видання " Освітня програма Декоративно-при кладне мистецтво"
balagura-t
+6 #1 balagura-t 10.09.2023, 11:09
Робота надзвичайна! Зібрано безцінний досвід талановитого педагога, чиї діти роблять світ добрішим! У добру путь, Ірино Михайлівно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі