Новини і події

zeleno

Кожному автору, а тим більше дітям, приємно побачити  під своїм твором, опублікованим на веб-ресурсі МАЛіЖ коментар досвідченого літератора, журналіста, художника, або просто зареєстрованого відвідувача. Це хороший імпульс для подальшої творчої роботи. На сайті щодня працюють наставники творчої юні. Вони надають корисні рекомендації юним колегам. Але разом із тим хочу звернути увагу та зміст і тон деяких коментарів.

znak zaborony

Перш ніж їх опублікувати, подумайте, чи не викличе це у дітей та їх однокласників, знайомих і близьких людей, зворотні дії. Не будьте категоричними і упередженими. Навіть одне, два слова можуть образити дитину, посіяти сумніви у подальшій творчій роботі і розташуванні своїх доробок на нашому веб-ресурсі МАЛіЖ.

Шановні друзі і колеги дітей!

Пригадайте свої перші твори. Врахуйте і те, що діти, особливо із сільської місцевості не мають можливості відвідувати літературні студії, будинки дитячої творчості. Погодьтеся, що для нас усіх є великою радістю побачити твори цих дітей на веб-ресурсі МАЛіЖ.

Впевнений, що ваші дружні і практичні поради для них будуть корисними.

Пропоную нашим коментаторам підготувати практичні уроки, огляди дитячих творів за тематикою чи жанром, які з великою радістю опублікуємо у «Творчій майстерні».

З повагою до Вас
Василь ТАРЧИНЕЦЬ, ректор МАЛіЖ

Коментарі  

MariaVoytik
+2 #5 MariaVoytik 31.01.2020, 00:59
Так, головне не нашкодити дитині в її перших кроках до творчого життя
markrk21
+3 #4 markrk21 27.01.2020, 19:16
Риторично: Щоби когось повчати, не обов'язково самому знати. А щоби вчити, стати наставником, вже потрібні знання і досвід. Так критика (вона передбачає толерантність, повагу), чи критиканство?.. Умійте допомогти дитині, а не "цькувати" її.
Tatsynets
+6 #3 Tatsynets 26.01.2020, 13:50
Василю Федоровичу, я цілком погоджуюсь з вами. Для дітей дуже важливим є хороше слово. Це велика мотивація у творчості. Я - вчитель і знаю, що іноді маленька похвала може стати великою рушійною силою
seyyub1967
+3 #2 seyyub1967 26.01.2020, 10:02
Спасибо вам.
shturman-inter
+6 #1 shturman-inter 26.01.2020, 09:05
Корисна інформація для наставників творчої юні.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі