Новини і події

lviv priem

За рекомендацією та поданням голови відділення МАЛіЖ м. Львова Галини Макарчук, до Міжнародної академії літератури і журналістики зараховано дев'ять львівських школярів, які захоплюються поезією, прозою, журналістикою, малюванням, іншою творчістю.

Лави маліжан поповнили львівські школярі, літстудійці та юнкори газети «Галицьке юнацтво»: Ілона Штогрин, Марта Хімка, Юстина Скачкова, Юлія Пісоцька, Вікторія Кравченко, Анна Кравченко, Юлія Котик, Анастасія Коба, Назар Демковський.

Дехто із них уже зареєструвався на веб-ресурсі МАЛіЖ і готує свої твори для публікації.

Днями усі маліжани, у тому числі їх двоє наставників: Марія Йосипівна Білоус та Світлана Богданівна Ленць, отримають членські посвідчення, значок і бейджік МАЛіЖ.

Щиро вітаємо усіх новоприйнятих маліжан Львова із цією визначною подією у їх житті! Нових вам творів, цікавих досліджень і перемог у конкурсах і фестивалях.

Нехай Вам щастить наші юні колеги і друзі!

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

markrk21
+1 #5 markrk21 27.01.2020, 19:09
Україна багата юними талантами! Це вже вкотре говорю про це. Дорослі, підтримайте їх!
Радіо-Сергій
+3 #4 Радіо-Сергій 24.01.2020, 23:58
Мабуть так є... Творчі діти - Вони такі, якими Є!!! Їм у шори нема дороги!!! Вони бачать світ своїми чистими, світлими, РЕАЛЬНИМИ очима!!! Вони майбутнє СВІТУ!!! Незалежно від національностей , від віросповідання! Зелена дорога їм у тому числі і у Радіо-МАЛіЖ)!!!
seyyub1967
+2 #3 seyyub1967 24.01.2020, 19:10
Поздравляем и желаем удачи!
rektor-malig
+3 #2 rektor-malig 24.01.2020, 19:09
У нас для юних талантів є всі умови для їх творчої самореалізації. Дуже важливо аби маліжани брали участь у наших проектах, зокрема, на сайті продовжуються конкурси у поезії, прозі, незабаром розпочнеться новий - в малюнку. Є багато ідей і напрацювань, про все це ми завжди надаємо інформацію у розділі "МАЛіЖ_Інформ".
Галина Макарчук
+4 #1 Галина Макарчук 24.01.2020, 18:59
Дуже приємно приймати нових членів у МАЛІЖ. Це стимулює до нових звершень та успіхів. На цьому не будемо зупинятися. Намагатимемося збільшувати лави нашого відділення

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі