Новини і події

aserb sirwany

Нещодавно у середній школі №11 імені Національного Героя Азербайджану Таіра Багірова, м. Ширван засновано відділення МАЛіЖ. На зборах засновників обрано голову відділення Сейюба Асадова, його заступника Симузер Курбанову і секретаря Тарана Мирзокву. Із числа школярів, що захоплюються журналістикою, літературою і мистецтвом, вісім юнаків і дівчат прийнято до Міжнародної академії літератури і журналістики.

Усі вони відповідною Постановою Правління МАЛіЖ зараховані членами нашої Академії, отримають членські посвідчення, значок і бейджік. Віднині ці діти матимуть змогу самореалізації творчих талантів на веб-ресурсі МАЛіЖ, приймати участь у різноманітних конкурсах, місіях і акціях, а кому поталанить бути навіть учасником Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020», який відбуватиметься цього року 1-6 липня у мальовничому куточку Закарпаття – смт. Міжгір’я.

З перших днів прийняття до Академії, маліжани цієї школи виявляють чималу активність публікують свої твори і готують нові. Слід сказати, що їх високо оцінюють відвідувачі веб-ресурсу МАЛіЖ, пишуть коментарі як азербайджанською так і українською мовами.

Голова новозаснованого відділення МАЛіЖ Сейюб Асадов із школярами-маліжанами м. Ширвана

Є надія, що юні українські поети перекладуть вірші своїх колег із Азербайджану українською мовою. Можливо так поступлять діти і дружньої нам країни, перекладуть твори українських дітей на азербайджанську мову. Творчий світ дітей, насправді, не має кордонів.

Буквально, у день заснування нового відділення МАЛіЖ, отримали лист-подяку від його голови новозанованого відділення МАЛіЖ, нашого азербайджанського друга і колеги Сейюба Асадова.

Ось що написав у своєму офіційному листі Сейюб Асадов:

«Дорогі українські друзі!

Шановний ректор Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) Василь Тарчинець, шановні Наталія Диміцька і Валерій Киричук, а також друзі азербайджанських учителів і школярів, голова філії МАЛіЖ у Азербайджані Боюгага Мікаіллі, Самир Мехдизаде, Малік і Шагрияр Магеррамови, від імені групи учителів, батьків і учнів середньої школи №11 імені Національного Героя Азербайджану Таіра Багірова, місто Ширван, повідомляємо вам радісну звістку про заснування у нашій школі відділення Міжнародної академія літератури і журналістики (МАЛіЖ) «Doğma Yurdum» («Рідна країна»). До маліжан уже приєдналося вісім школярів і троє вчителів.

До керівництва МАЛіЖ ми скерували відповідні організаційні документи, а також твори юних літераторів і митців, які уже розташовані на веб-ресурсі МАЛіЖ у «Читальному залі» і «Вернісажі».

Ми дякуємо Вам за підтримку і допомогу у створенні нового відділення у нашій школі.

Нехай міцнішає дружба між Азербайджаном і Україною. Діти наші майбутнє! Ми живемо під одним небом, і нехай наші маліжани будуть друзями і справжніми літераторами і митцями.

Від імені маліжан, учителів, батьків і учнів середньої школи №11
імені Національного Героя Азербайджану Таіра Багірова, міста Ширван
Сейюб Асадов, керівник відділення МАЛіЖ».

Дякуємо Вам, дорогий наш друг Сейюб Асадов, за організаційно-творчу роботу на ниві МАЛіЖ, бажаємо нових творчих успіхів, добра і миру на нашій землі!

Перші творчі доробки азербайджанських маліжан розташовані у «Читально-мистецькому залі» і «Галереї дитячих малюнків».

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

markrk21
+2 #8 markrk21 31.01.2020, 16:09
Приємна подія!
MariaVoytik
+3 #7 MariaVoytik 31.01.2020, 00:54
Дуже приємно, що наша маліжанська родина збільшилася. Маємо надію зустрітися на Міжнародному фестивалі "Рекітське сузір'я". Маліжани Одещини вітають друзів з Азейбарджану!
seyyub1967
+7 #6 seyyub1967 25.01.2020, 14:47
Ми також висловлюємо нашу глибоку вдячність нашим українським друзям. Ми пишаємося нашою співпрацею з вами. З повагою, відділення вміння, майстерності і інтересу при повній середній школі № 11 міста Ширван Азербайджансько ї Республіки
mariannapak
+5 #5 mariannapak 25.01.2020, 14:30
Сердечно вітаємо з'явлення нової квіточки у багатонаціональ ному творчому маліжанському вінку. Зичимо пишного квіту на радість усій маліжанській родині.
З щирою повагою-творча юнь Ужгородщини.
Радіо-Сергій
+6 #4 Радіо-Сергій 24.01.2020, 23:44
Щиро вітаю усіх творчих дітей, тим паче закордонних!!! Приєднуйтесь до нас... Ми чекаємо з великою радістю!!!
Ігор Дах
+3 #3 Ігор Дах 24.01.2020, 18:05
Приємно читати добрі новини. Радію,що нас з кожним роком стає все більще і більше. Міцна дружба зароджується в українському Міжгір'ї на теренах МАЛіЖу. З радістю приймаємо у свою дружню сім'ю творчу юнь з Азербайджану!
seyyub1967
+8 #2 seyyub1967 24.01.2020, 16:34
Огромное спасибо вам наши друзья. Мы очень рады. Пуст дружба наших народов будет вечной!
Привет из города Ширван
rektor-malig
+6 #1 rektor-malig 24.01.2020, 16:14
Вітаю маліжан та їх керівників в особі Сейюба Асадова голови відділення МАЛіЖ у середній школі №11, м. Ширван із цією великою і значною подією. Бажаю Вам, дорогі колеги-друзі,до рослі і юні, нових творчих здобутків, добра і миру, зміцнення дружби між Україною і Азербайджаном.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі