Новини і події

was tar fest 2023

У своєму відео зверненні наш ректор Василь Тарчинець детально і піднесено розповідає про підготовку до XX Міжнародного ювілейного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я».

Дивіться і слухайте!

За його ініціативи та підтримки  благодійників засновано нові літературно-мистецькі премії у багатьох номінаціях. Слова особливої подяки за заснування трьох лауреатських премій ім. Володимира Івасюка, Василя Пилипюка і Ангеліни Оборіної, висловлено Івану Безушка, головному отаману Львівського обласного Товариства Міжнародної  асоціації «Козацтво», голові «Товариства верховинців Міжгірщини» за заснування лауреатської премії ім. Володимира Ковалика в номінації «Проза» і лауреатської премії ім. Петра Скунця в номінації «Публіцистика», директору Медичного центру «Дельта мед» Тарасу Перуну за заснування мистецької премії ім. Ігоря Білозіра у номінації «Вокальне виконання» та директору Департаменту молоді і спорту Конгресу азербайджанців в Україні Шагріяру Магеррамову за заснування лауреатської премії Івана Хланти в номінації «Фольклор, етнографія та народні промисли».
 Є домовленість із Президентом нашого  фестивалю Андрієм Шекетою про заснування ще однієї лауреатської премії ім. Василя Кохана в номінації «Дитяче та юнацьке радіо».

Отже на цьогорічному фестивалі буде чимало нових лауреатів.

Віват Академія МАЛіЖ!

Віват XX Міжнародний ювілейний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2023»!

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

seyyub1967
+7 #2 seyyub1967 29.05.2023, 17:44
Uğurlar!
rektor-malig
+9 #1 rektor-malig 29.05.2023, 17:08
Ще і ще раз дякую нашим партнерам-благо дійникам за підтримку юних талантів-заснув ання лауреатських премій у майже усіх фестивальних номінаціях.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі