Новини і події

a oborina teslugiw

Після чималих перешкод, тіло Ангеліни Оборіної з Чехії, доправлено  до України. Про це разом з її донькою Ларисою, подбав  брат Костянтин. Наразі наш проректор і академік Ангеліна Оборіна знаходиться серед рідних і близьких їй людей – селі Теслугові, Радивиліської ОТГ, Рівненської області. У всіх, хто бажає і є можливість, сьогодні, 3 травня попрощатися з нею.

Завтра, 4 травня в четвер о 10.00, Ангеліну Дем’янівну поховають на сільському цвинтарі, проведуть її останньою земною дорогою до могил батьків, помоляться за упокій душі новопредставленої  Ангеліни Оборіної.

Нехай рідна теслугівська земля пухом буде, а пам'ять про дорогу і надзвичайно талановиту людину – Ангеліну Дем’янівну Оборіну житиме вічно.

Василь ТАРЧИНЕЦЬ,
ректор МАЛіЖ, письменник, заслужений журналіст України, заступник голови Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО

Михайло КОТ,
голова Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, член Правління Міжнародної академії літератури і журналістики

Коментарі  

shturman-inter
+3 #1 shturman-inter 03.05.2023, 08:47
Прощавайте, дорога нам усім, Ангеліно Дем'янівно!
Важко без Вас! Не забудемо ніколи добрі справи, які робили для дітей у спільному проекті нашої Академії.
Спочивайте після довгої і напруженої праці. Віримо, що милосердний Господь радо прийме Вас у своїх оселях, а з небес буде звучати Ваша поезія і пісні!
Царство Вам небесне!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі