Новини і події

Анна Квасневська

Цю дівчинку хочеться малювати: така вона ніжна, мрійлива, витончена й мила… Від неї віє спокоєм людини, яка знаходиться в постійному творчому пошуку, у полоні вищої гармонії. Знайомтесь! Анна Квасневська – юна шістандцятирічна полтавська художниця уже досягла значних успіхів у творчості.

У блакиті очей мерехтять вогники – то благословенний неспокій душі, наділеної даром відтворювати побачене, відчуте на папері, говорити фарбами, зачаровувати магією краси…

Талант не терпить суєти, дріб'язковості. Він вимагає великої праці й чистоти. Така ця дівчинка – учениця групи ОІФ-32 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського» Анна Квасневська – переможець ХІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне-2018» (І місце в номінації «Образотворче мистецтво», лауреат ХІІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю – «Опішне-2019» (ІІ місце) та Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»; переможець дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Хай квітне наша Полтавщина»; міського конкурсу малюнків на тему «Я люблю Полтаву» та «Місцева ґава».

Мал. Анни Квасневської «Кобищанські мотиви»

Працює Анна під керівництвом прекрасного педагога Грибана Миколи Федоровича – заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки художників України, який став для неї не просто наставником, а щирим порадником, критиком і натхненником.

Анна позиціонує себе як автор креативних ілюстрацій, виявляє неабиякі здібності в акварельному живописі. Це особистість, у якій гармонійно поєдналися висока працездатність, креативність і порядність.

Запрошуємо вас на презентацію художніх полотен Анни Квасневської, які розташовані на нашому веб-ресурі у «Галерeї дитячих малюнків».

Вікторія ГАЙДАМАКА,
учитель української мови та літератури
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського»

Коментарі  

markrk21
+2 #5 markrk21 22.01.2020, 14:17
Талант! Вдивлятися і вдивлятися у ці картини!
seyyub1967
+2 #4 seyyub1967 21.01.2020, 15:57
Желаем новых успехов!
mariannapak
+3 #3 mariannapak 21.01.2020, 13:41
Мала велику радість і приємність бути на презентації твої чудових малюнків. Враження найкращі. До зустрічі на Міжнародному фестивалі юних талантів "Рекітське сузіря-2020".
admin-malig
+4 #2 admin-malig 21.01.2020, 09:37
Приємно, що інформацію розташовану у МАЛіЖ_Інформ прочитало понад 260 відвідувачів і зареєстрованих на веб-ресурсі МАЛіЖ!
Вітаємо!
admin-malig
+5 #1 admin-malig 21.01.2020, 08:43
Нам написала юна художниця про те, що вона хоче розташувати свої твори на сайті МАЛіЖ. Ми написали їй. Були приємно здивовані, що без зайвих проблем вона надіслала сама твори за вказаною адресою і наш адмін розташував малюнки Ані у,, Галереї малюнків,,, як бачите їх уже переглянуло більше сотні шанувальників. Так тримати. Чекаємо нових творів.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі