Новини і події

 neskoreni poltawa

У надзвичайно складних умовах працюють над малюнками учні викладача Ірини Шрамко Полтавської художньої школи. За умов зруйнованих війною теплових та електричних мереж у навчальних приміщеннях школи часто немає світла.

Нескорені юні художники та їх наставники знайшли альтернативні джерела освітлення – електроліхтарі, а часом і свічки, вдягають теплий одяг аби не замерзнути від холоду.         

Сюжети дитячих малюнків різноманітні. Юні митці сприймають світ таким, яким він і є – різнокольоровим і наповненим прагненням до життя, миру і спокою на квітучій українській землі.

neskoreni pawlenko 1neskoreni ksenija seremet

neskoreni gutskoneskoreni gutsko galina

neskoreni pawlenkoneskoreni tsornenka

neskoreni mal poltawa

Шкільний дзвоник тепер нерідко оповіщає не веселу перерву, а сигнал повітряної тривоги, після її припинення, юні полтавські художники продовжують  малювати за будь-яких умов.

МАЛіЖ_Інформ. Мал. авторські.

Коментарі  

Ірина
+2 #3 Ірина 26.12.2022, 20:48
Василь Федорович, зверніть увагу на пляшечки на фото у діток. Це ж дарунок гостинних польських друзів СІЕМАХА , що отримали під час творчої зустрічі в Кракові на запрошення Ірени Кручек після перемоги у фестивалі МАЛІЖ!!!
Ірина
+2 #2 Ірина 26.12.2022, 20:39
Дякуємо маліжу за підтримку! Ми усе подолаємо, бо ми незламні !!! Миру усім нам і всьому світові!!!
shturman-inter
+2 #1 shturman-inter 26.12.2022, 09:13
Це - подвиг школярів та викладачів, які працюють над малюнками у слабо освітленому приміщенні. Ми пишаємося Вами і любимо Вас безмежно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі