Новини і події

boukaga mikailli

Сьогодні, 17 січня ц.р. о 16 годині, за азербайджанським часом, відбулася розмова в он-лайн Василя Тарчинця ректора МАЛіЖ і Боюкага Мікаіллі голови філії МАЛіЖ у Азербайджані.

Обговорено цілу низку питань щодо активізації роботи азербайджанських маліжан та їх керівників на веб-ресурсі МАЛіЖ, публікації матеріалів на сторінках журналу газети «Сузір'я Фест», а також проведення у одній із шкіл м. Ширван презентації МАЛіЖ та її веб-ресурсу, заснування відділення МАЛіЖ за участю вчителя історії цієї школи Сейюба Асадова.

Було з'ясовано кілька проблем із проведенням майбутнього фестивалю конкурсу «Слухайте голос світу!». Наголошувалось та тому, що він має діяти відповідно Статуту МАЛіЖ, Положенню Міжнародного фестивалю МАЛіЖ, вимогам Міжнародного Центру ЮНЕСКО, іншим нормативним документам.

Стосовно діяльності відділень філій МАЛіЖ у тому числі і закордонних, найближчим часом Правлінням МАЛіЖ буде розроблено Положення і погоджено із Міжнародним Центром ЮНЕСКО.

Під час розмови Василь Тарчинець провів майстер-клас із Боюкага Мікаіллі щодо роботи з окремими розділами веб-ресурсу МАЛіЖ. Його колега набув практичних навичок і зробив кілька коментарів до малюнків юних художників Азербайджану.

На завершення розмови азербайджанський колега висловив подяку нашому ректору і запевнив його у тому, що діяльність очолюваної ним філії буде активною і результативною.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

burdun_beata
0 #3 burdun_beata 18.01.2020, 22:45
Вдалої подальшої співпраці!
seyyub1967
+1 #2 seyyub1967 18.01.2020, 05:34
Alqışlayıram və uşaqlar naminə iş birliyi arzulayıram.
markrk21
+5 #1 markrk21 17.01.2020, 19:47
Дай Боже, здійснити задумане! Адже це - для дітей!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі