Новини і події

Shirvanseyyb

За ініціативи Сейюба Асадова, вчителя історії однієї зі шкіл м. Ширван, що у Республіці Азербайджан, відбудеться презентація Міжнародної академії літератури і журналістики та її веб-ресурсу.

З самого початку діяльності веб-ресурсу МАЛіЖ, наш колега і наставник обдарованої молоді Сейюб Асадов коментує твори дітей, зокрема малюнки юних художників, які розташовані на сайті МАЛіЖ у «Галереї дитячих малюнків».

Завдяки йому на нашому сайті 41 раз появлявся на головній сторінці сайту МАЛіЖ прапор Азербайджану!

А ще Сеюб Асадов хоче заснувати у своїй школі відділення нашої Академії і поширити цю діяльність у школах його рідного міста. Його ініціатива знайшла підтримку у Василя Тарчинця голови Правління громадської організації – ректора Міжнародної академії літератури і журналістики. Він надав певні повноваження Сейюбу Асадову для проведення роботи щодо заснування нового відділення МАЛіЖ у м. Ширван.

З цією метою буде проведено установчі збори, обрано керівні органи, а також засновано корпункт редакції журналу-газети «Сузір'я Фест» та веб-порталу Міжнародної академії літератури і журналістики.

Є надія, що найближчим часом до числа маліжан приєднаються школярі азербайджанського міста Ширван.

Вітаємо!

Бажаємо Сейюбу Асадову та його вихованцям успішної організаційної і творчої роботи у спільному проекті Міжнародної академії літератури і журналістики.

МАЛіЖ _Інформ

Коментарі  

Ангеліна Оборіна
+1 #6 Ангеліна Оборіна 24.01.2020, 20:45
Повідомлення для нас чудове -
Відділення відкрилось нове.
Пан Сейюб з Азербайджану
Заробив в МАЛіЖ велику шану.
Я вітаю Вас. Тепер ви з нами.
Будемо ділитися думками,
Будемо творити й працювати,
Набиратись досвіду і виступати.
burdun_beata
+1 #5 burdun_beata 18.01.2020, 22:47
Вітаю пане Сейюб! Бажаю Вам успішної роботи!
markrk21
+2 #4 markrk21 18.01.2020, 18:48
Така подія заслуговує широкої популяризації у ЗМІ, на всіх доступних, (не) доступних сайтах!
seyyub1967
+8 #3 seyyub1967 16.01.2020, 12:58
Bu ideyanı həyata keçirməkdə mənə kömək edən çox sevimli Vasil Tarçinetsə (Василь Тарчинець)və Böyükaga Mikayıllı ya öz dərin təşəkkürümü bildirirəm. Я хотів би висловити свою подяку Василь Тарчинець та Боюгагу Мікайіллі, які допомогли мені реалізувати цю ідею.Çox sağ olun. Azərbaycan - Ukrayna dostluğu var olsun!
rektor-malig
+7 #2 rektor-malig 16.01.2020, 12:54
Захоплений організаційною і творчою діяльністю Сейюба Асадова. Можете завжди розраховувати на мою підтримку у спільному проекті задля розкриття талантів юних обдарувань. Вірю у те, що найближчим часом, за Вашої наполегливої і активної праці відкриється ще одне відділення в Республіці Азербайджан.
shturman-inter
+6 #1 shturman-inter 16.01.2020, 12:46
Вітаю цей почин в особі вчителя історії Сейюба Асадова і бажаю йому успішної діяльності у проекті Міжнародної академії літератури і журналістики.
Щасти нам разом із Вами!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі