Новини і події

polska skola2022

Кількість українських дітей-біженців, зарахованих до шкіл у Польщі в новому навчальному році, становить близько 185 тисяч, повідомив міністр освіти Пшемислав Чарнек на початку нового навчального року.

В ефірі телеканалу RMF, міністр зазначив, що школи були готові прийняти до 300 000 українських школярів додатково. "Багато хто очікував, що ця цифра буде вищою, ніж наприкінці попереднього навчального року в червні. Але насправді зараз вона на 7 000 нижча", – сказав Чарнек. Ще перед 1 вересня він заявляв, що "кількість, ймовірно, зросте" порівняно з червнем, проте так не сталось.

За оцінками, зараз у Польщі перебуває від 700 000 до 800 000 біженців шкільного віку з України. Це означає або те, що велика частка не буде відвідувати польські школи, або що статистика завищена.

Міністр освіти пояснює, що, на його думку, "більшість цих дітей  точно навчатимуться дистанційно" у школах в Україні, адже навчальні заклади пропонують форми онлайн-навчання учням, переміщеним через війну. Також міністр додав, що значна частина дітей або повернулися в Україну, як це сталося після того, як агресія росії зосередилася на сході, або переїхали з Польщі, щоб знайти притулок в інших країнах.

За офіційними повідомленннями мас-медіа Польщі

Коментарі  

shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 06.09.2022, 17:52
Актуальна інформація про початок нового навчального року у школах Польщі.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі