Новини і події

poltawa proza fest22 2

На ХІХ Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я-2022» Євгенія Семенова здобула гран-прі в номінації «Проза». Різноманітним творчим доробком дівчини наповнені сторінки веб-порталу МАЛіЖ: проза та вірші, фотографії та малюнки, авторські пісні. А на цьогорічному фестивалі учасниця літературно-мистецької студії «Перевесло» (керівник – Тетяна Балагура) здобула гран-прі в номінації «Проза», перше місце – у «Поезії» й третє – в «Авторській пісні».

У травні 2022 року Євгенія закінчила КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» із відзнакою з української мови та історії. Юнка є членкинею Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Цей навчальний рік став чи не найнасиченішим, оскільки дівчина активно брала участь у найрізноманітніших конкурсах й олімпіадах, найвагомішими з яких є фінал конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у секції «Фольклористика» (срібна медаль) та національний фінал GENIUS OLYMPIAD UKRAINE (срібна призерка, номінація «Креативне письмо»).

poltawa proza fest22

Уперше участь у фестивалі взяла Євгенія 2019 року в мальовничих Карпатах, долучилася до дружної родини маліжан й одразу вразила членів журі творчим баченням світу, за що отримала перше місце в номінації «Проза», а вже на минулорічному фестивалі стала володаркою іменної премії імені Володимира Ковалика.

Перші проби пера юнка здійснювала ще в молодшій школі, де до домашніх завдань писала віршики та казки, а на виховні години створювала сценарії й залучала до участі в сценках однокласників. У восьмому класі перейшла навчатися до КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського», де Балагура Тетяна Іванівна розгледіла талант дівчини і всіляко сприяла розкриттю здібностей дівчини. Разом створили першу збірку есеїв Євгенії «Між запилених рядків» (видавництво «Автограф», м. Київ, 2020 рік).

Твори юної авторки друкуються на шпальтах різних журналів, як-от: «Країна талантів», «Діє-слово», у збірниках – «Під крилом перевесла» (видавництво «Автограф», м. Київ, 2019 рік), «Межа» (Київ: ПП «Сердюк В. Л.», 2020 рік), «Коли ти зі мною» («Склянка часу» 2021 рік). Також активно бере участь у квартирниках та літературних вечорах, що відбуваються в м. Полтава.

Євгенія емоції перетворює в слова, від щастя та радості – до болю та хвилювань, тому її рядки завжди торкають серце читача своєю щирістю, непідробним умінням і бажанням вилити душу й торкнутися серця читача. Зазирніть у твори Євгенії, насолодіться доробком дівчини на сторінках сайту МАЛіЖ і подивуйтеся юному таланту перевеслянки.

Тетяна БАЛАГУРА,
голова Полтавського відділення МАЛіЖ

Коментарі  

Oborina
+4 #3 Oborina 13.09.2022, 22:03
Щиросердечно вітаю усіх переможців фестивалю і учасників його. Особисто з низьким поклоном - нашого велльмишановног о ректора Василя Федоровича Тарчинця, улюбленця дітей, сучасного Макаренка.
Lizarafaelka
+6 #2 Lizarafaelka 03.09.2022, 12:53
Вітаю свою колежанку з високою нагородою! Творчих злетів та цікавих мандрівок життям!!
shturman-inter
+5 #1 shturman-inter 01.09.2022, 17:28
Вітаю Євгенію Семенову з високою відзнакою її творчості у номінації "Проза"

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі