Новини і події

tyrtsin

У це не можливо повірити. У повному розквіті сил, творчого запалу і громадської діяльності на 61 році життя відійшов у засвіти Богдан Данилович Турчин. Він був одним із перших приватних підприємців Львівщини – засновником і директором фірми «Богдан», співзасновником газети «Акцент», і «Мала Академія літератури і журналістики», членом редколегії цих друкованих видань. Він всебічно підтримував обдарованих дітей, за його сприяння на Мостищині було відкрите відділення Міжнародної академії літератури і журналістики, його вихованці неодноразово брали участь, разом із польськими школярами учні Мостищини, у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».

За визначні успіхи в організаційно-творчій діяльності Богдану Турчину було присвоєно звання Почесного професора Міжнародної академії літератури і журналістики, а також відзначено ювілейною медаллю «15 років з часу заснування МАЛіЖ». Серед високих відзнак і нагород у Богдана Даниловича є також державні і церковні, зокрема орден «За заслуги ІІІ ступеня».

Богдан Данилович Турчин був депутатом Львівської обласної ради кількох скликань. Великий вклад він зробив у розвиток інфраструктури Мостиська та району. Він мав чималий авторитет серед депутатського корпусу, представників засобів масової інформації, керівництва, викладачів та вихованців Міжнародної академії літератури і журналістики.

У глибокій зажурі низько схиляємо голови перед нашим щирим і вірним другом. Висловлюємо співчуття його родині, усім хто знав і разом працював із цією надзвичайно обдарованою людиною, яка загальнолюдські інтереси завше ставила на перше місце.

Пам'ять про нашего друга, мудрого наставника, житиме віки. Нехай йому земля пухом буде, а Всевишній Бог поселить його в своїх оселях.

Василь Тарчинець,
голова Правління громадської організації – ректор МАЛіЖ,
головний редактор журналу-газети для дітей та юнацтва «Сузір'я Фест»

Коментарі  

OksanaOnychak
0 #3 OksanaOnychak 17.01.2020, 13:26
Вічна пам'ять!
seyyub1967
0 #2 seyyub1967 14.01.2020, 19:18
Примите наши соболезнования
markrk21
0 #1 markrk21 14.01.2020, 15:02
Сумно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі