Новини і події

dominik tsehi

Не вперше радують своїми творчими знахідками юні таланти з Чехії Домінік і Войтик. Хлопчики бажають затоваришувати зі своїми українськими однолітками. Дуже тішаться, коли отримують коментарі на свої твори, які публікуються на сайті МАЛіЖ. У цьому році юні таланти взяли активну участь у XIX Міжнародному фестивалі «Рекітське сузір’я-2022», прагнуть разом зі своєю прабабусею  приїхати у мальовниче селище Міжгір’я на ювілейний Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я-2023".

Нехай здійсняться дитячі мрії!

kulinar tsehikulinar tsehi 1

Домінік і Войтик Чернівецькі з м.Кладно (Чехія) вирішили зробити щось цікаве. Свої кулінарні витвори брати виготовляють за своїми рецептами, взяті частково від бабусі і мами, а також з кулінарних книг. Войтику 5 років, але він не відстає від братика Домініка (10 років). Він любить фантазувати з бабусею Еленою. Наливають рідке тісто, як на млинці, заливають в пляшку з корком. А в ньому роблять отвір. Тісто тече з пляшки на добре розігріту пательню. Можна цією цівкою робити різні фігурки. Пляшка з пластику, м’яка. Натискаєш і тісто легенько витікає.

twarunka tsehi

Млинці - фігурки можна розфарбувати ягідками, насінням, встромити носик, очі та губи. Це такі смаколики і лигомінки не тільки для дітей, а й для дорослих.

А ось Домінік випікає свої ватрушки (по-чеськи - колачі) по своєму рецепту, який тримає в таємниці. Але дуже смачні тістечка.

В домі разом з Домініком, Войтиком і сестричкою Ангелінкою живе великий легуан. Це травоїдний Рекс. Так назвали діти його  ще змалку. Тваринка має свої апартаменти. Але вільно гуляє у кімнаті, любить спостерігати, як бавляться в хованки з іграшками, дає себе ласкати.

Немаловажне захоплення у дітей - це малювання. Вони сприймають по-своєму навколишній світ, особливо, природу. Як би вони не намалювали, але ця доброта від душі йде і буде дітям радість, коли вони подарують витвори нашим діткам, протягнуть руку дружби, збудують творчий міст для майбутнього спілкування. А, можливо, колись і зустрінуться великі митці, згадають минуле і тих, хто їх налаштовував на творчий шлях. Дякуємо вам, юні чеські митці, за вашу доброту і добре серце. Чекаємо на наступні цікавинки.

Василь ТАРЧИНЕЦЬ

Коментарі  

shturman-inter
+4 #2 shturman-inter 14.08.2022, 12:19
Радий за юних талантів з Чехії!
Щасти вам!
Emin2010
+5 #1 Emin2010 14.08.2022, 10:05
Uğurlar arzulayıram

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі