Новини і події

gala konzert19 fest

Сьогодні ми, підсумувавши результати, насолоджуємося соковитими плодами творчості дітей. Пропонуємо поринути у фестиваль ще раз і згадати крок за кроком все, що відбувалося на ньому. Хай Фестиваль "Рекітське сузір'я" живе в наших серцях приємним спогадом. Все почалося із дитячої руки, яка взяла перо і пензель, музику і слово, інженерію й танець. І об'єднали ми все це у пречудове гроно, що й є нашим фестивалем "Рекітське сузір'я 2022". 

ДИВИТИСЯ

Далі варто відзначити всіх, хто невтомно працював над тим, аби ми побачили й відчули всю повноту фестивалю. Звичайно ж, це керівник Василь Федорович Тарчинець, організатори-королівчани та журі з різних куточків України і Європи. Всі ми щодня робили все, аби об'єктивно були перевірені конкурсні матеріали,щоб результати були оголошені на вищому рівні, аби ми насолодилися церемонією закриття сповна. Щиро хочемо всім подякувати за цей чудовий фестиваль. Кожен із нас, учасників та організаторів, - маленька виноградина величного й неперевершеного грона.

Тож хай живе фестиваль! Хай буде мир! Хай буде життя! Тиса, Євангеліє, Королево -- наш дев'ятнадцятий фестиваль - все це вічне, безперечно.

МАЛіЖ_ІНФОРМ

Коментарі  

Emin2010
+3 #3 Emin2010 14.08.2022, 10:11
Бажаю успіхів усім учасникам фестивалю. Бажаю їм завжди з надією дивитися в майбутнє.
balagura-t
+5 #2 balagura-t 10.08.2022, 15:05
Який чудовий гала-концерт! Які талановиті наші діти! Які майстерні їхні керівники! Щира вдячність усім, хто долучився до цього дійства!
Слава Україні та її талантам!
shturman-inter
+3 #1 shturman-inter 10.08.2022, 08:49
Лише одна година залишилася до перегляду гала-концерту і святкового завершення міжнародного дитячого Фестивалю. Дочекайтеся!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі