Новини і події

gala konzert19 fest

Під дзвінкі трембіти відбулася урочиста церемонія підведення підсумків та оголошення головами журі переможців конкурсних, творчих змагань XIX Міжнародного фестивалю юних талантів “Рекістьке сузір’я-2022”. Увесь світ знає, хто є володарями гран-прі у 13 номінаціях,  дипломантами та  володарями іменних премій.

Дружня команда  Королівського відділення МАЛіЖ під керівництвом Оксани Іванівни  Онучак, її колег Світлани Ярославівни Палько, Антоніни Юріївни Фодор, ведучих: Андрія Фодора та його сестрички Єлени,  Вікторії Яким зробили все можливе аби цьогорічний фестиваль, який втретє проводиться в онлайн відбувся на високому європейському рівні.

На знімальному майданчику упродовж тривалого часу відбувалися справжні  творчі баталії у процесі підготовки відеорепортажів із перебігу фестивальних подій.

І ось усі ми будемо учасниками величної події – Гала-концентру і урочистої церемонії закриття нашого Фестивалю. Його керівництво й голови журі запропонували додати до концертної програми все найкраще зі школярських та студентських робіт. Сподіваємося, що відвідувачі веб-ресурсу МАЛіЖ, 10 серпня 10:00 з великим захопленням і насолодою переглянуть виступи справжніх майстрів сцени.

До учасників фестивалю з вітальним словом звернеться Ольга Семенівна Урста віце-президент нашого фестивалю.

Урочиста церемонія закриття фестивалю завершиться  вітальним і напутнім словом Василя Федоровича Тарчинця, засновника і генерального директора фестивалю, ректора МАЛіЖ. За його командою із фестивального майданчика  будуть винесені прапори України, Євросоюзу і МАЛіЖ.

До наступного XX ювілейного Фестивалю  у казковому Міжгір’ї на “Рекітському сузір’ї” під мирним небом України! Віват МАЛіЖ!

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

Оксана12
+4 #3 Оксана12 11.08.2022, 09:09
Отримала масу чудових вражень від перегляду гала-концерту. Королево молодці, молодці всі хто працював над випусками фестивалю. Особливо вразили «сонячні» дітки. Миру Вам усім і процвітання, а керманичу, Василю Федоровичу, ще довго працювати на творчій ниві Рекітського сузір’я!…
seyyub1967
+5 #2 seyyub1967 09.08.2022, 17:35
Dost Ukrayna xalqı uğurlar!
shturman-inter
+5 #1 shturman-inter 09.08.2022, 16:42
Ще і ще раз дякуємо дружній команді Королівського відділення МАЛіЖ під керівництвом Оксани Іванівни Онучак, її колег Світлани Ярославівни Палько, Антоніни Юріївни Фодор, ведучих: Андрія Фодора та його сестрички Єлени, Вікторії Яким, котрі зробили все можливе аби цьогорічний фестиваль, який втретє проводиться в онлайн відбувся на високому європейському рівні.
Мені одному з перших пощастило подивитися у записі відеотрансляцію . Що сказати? Круто й суперово!
Ласкаво запрошую усіх до перегляду захоплюючого дійства.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі