Новини і події

pidsumky

Дивіться урочисту церемонію  підбиття підсумків головами журі і оголошення володарів гран-прі, іменних премій, дипломантів і переможців конкурсних змагань ХIX Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2022», який втретє проводиться в онлайн.

 Дивіться відеотрансляцію

 

Багато зусиль для підготовки  відео-трансляції   доклали голови журі, ведучі фестивалю та їх наставники: Cвітлана Ярославівна Палько, Антоніна Юріївна Фодор, а також Катерина Монда.

Усім маліжанам рекомендуємо ввійти на сайт за своїм логіном, подивитися відео-трансляцію  й написати свої коментарі, а також поширити цю подію на  сторінках у соціальних мережах на сайтах наших партнерів в Україні і зарубіжжі.

Приємного усім перегляду і щирі вітання переможцям конкурсних змагань.

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

Оксана12
+2 #2 Оксана12 07.08.2022, 13:51
Щира подяка ректору МАЛІЖ Василю Тарчинцю від директора Міжгірського професійного ліцею, заслуженого працівника освіти України Василя Маринця, колективу ліцею та всіх наших юних учасників за високу оцінку нашої роботи. Хочеться, щоб фестиваль і надалі здійснював свою, таку необхідну для юних талантів, діяльність. Миру Вам і процвітання.
Королівському колективу велика вдячність за організоване професійне транслювання подій. І у наступному році чекаємо всіх на нашій Міжгірщині з великою надією що Україна переможе…
balagura-t
+4 #1 balagura-t 07.08.2022, 11:08
Чудова трансляція, прекрасне озвучення, суперова робота редакторів!
Фестиваль відбувся! Ми знову разом! Низький уклін Василю Федоровичу та його помічникам! Королево, ви чудові й неповторні!
Слава Україні! Слава творчим людям і їхнім натхненникам!
Чекаємо на ПЕРЕМОГУ!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі