Новини і події

a now zyrnal6

У неділю 31 липня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація шостого номера журналу "Країна талантів". Зазначимо, що літературно-художній журнал для дітей та юнацтва "Країна талантів" - це видання Міжнародної академії літератури і журналістики Асоційованого члена Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО.

Творчі діти, юнаки, молодь мають можливість проявити свої дари і таланти у творчості, мистецтві, літературі, журналістиці і бути надрукованими на сторінках видання.

Івано-Франківські маліжани спільно з Івано-Франківською обласною бібліотекою для юнацтва організували презентацію чергового випуску журналу. Учасники зачитали свої твори присвячені особистим переживанням та осмисленню нового досвіду життя в умовах війни. Керівниця Івано-Франківського відділення МАЛІЖ Катерина Говера подякувала всім учасникам, батькам, колегам маліжанам за творчу працю. Також в цей не простий для країни час - час війни, висловила вдячність нашим військовим та Збройним силам України, що захищають наш народ, наші сім'ї, наших дітей і щоранку дарують нам світанки. Кожен із нас на своїх місцях працюючи наближає перемогу. І побажала мирного неба над нашою державою.

На завершення приємним подарунком для учасників стала народна пісня у виконанні членкині журі номінації "Етнографія та народні промисли" Міжнародного фестивалю "Рекітське сузір'я" Міжнародної Академії літератури і журналістики Асоційованого члена Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Мар'яни Бибик.

Молимось за воїнів-героїв і віримо Богу та в нашу нескореність!

Катерина ГОВЕРА, спеціально для веб-порталу МАЛіЖ.

Коментарі  

shturman-inter
+2 #1 shturman-inter 03.08.2022, 10:48
Дякую голові відділення МАЛіЖ Івано-Франківсь ка, почесні професорці МАЛіЖ за чудову презентацію шостого номера нашого журналу

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі