Новини і події

now gaseta

У барвистих кольорах та змістовними творами вийшов у світ наступний, новорічний номер газети-журналу «Сузір’я-Фест». Завдяки Новій і Укпрпошті, наше видання уже надійшло до маліжан. Усі вони мали можливість прочитати не тільки свої публікації, але й інших авторів.

Редколегія маліжанського видання вітає усіх шанувальників друкованого слова із Різдвом Христовим і зичить нових творчих успіхів та здійснення мрій.

now gasetadwa

Час невпинно йде вперед. Він наближає нас до наступного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я-2020». Його керівництво, ініціатори і організатори врахували чисельні прохання маліжан і зробили зміни у старшій віковій групі. Відтепер, право участі у конкурсних змаганнях у всіх фестивальних номінаціях мають особи до 19 років.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

markrk21
+1 #3 markrk21 13.01.2020, 16:19
Чудове видання юних талантів!
buchek_olha
+2 #2 buchek_olha 08.01.2020, 22:25
Надзвичайно приємно було отримати новорічно - різдвяний подарунок - новий випуск газети - журналу МАЛІЖ! Особлива подяка Василю Федоровичу!
admin-malig
+2 #1 admin-malig 08.01.2020, 11:10
Чудово завершився минулий рік. Підсумком якого стало видання газети-журналу МАЛіЖ. У нашому виданні, на 62-х сторінках багато різножанрових дитячих творів майже зі всіх куточків України, а також малюнки дітей із Азербайджану.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі