Новини і події

a den detii

Керівництво МАЛіЖ, редакція й адміністрація електронних і друкованих видань нашої Академії сердечно вітають усіх МАЛіЖан, а також відвідувачів і користувачів вебпорталу дистанційного творчого навчання, наших юнкорів і читачів з Міжнародним Днем захисту дітей.

Бажаємо Вам миру, добра успіхів у житті, навчанні та творчості.

Зі свого боку робимо усе можливе, аби був широким і відкритим для вас творчий світ. Саме з цією метою Василь Тарчинець звернувся з офіційним листом до дирекцій водоканалу та офсетної друкарні у Кракові надрукувати наступний  номер журналу «Країна талантів» і книжку для дітей «Радик і Рекс і його друзі» польською та українською мовами. Ось такого змісту лист надіслано адресатам з надією про благодійну допомогу:

Дирекції водоканалу м. Краковаa wodokanal krakow

Дуже символічно, що звертаюся до Вас у Міжнародний день захисту дітей. Усі ми родом з дитинства. Недавно в українських дітей, які були на екскурсії у Кракові побачив сумочки з картинками Вашого підприємства, які засвідчують солідарність з українським народом, який переживає нелегкий час – війни з російськими агресорами.

Звертаючись до Вас, прошу допомогти видати наступний номер дитячого журналу «Країна талантів», а також мою книжку для дітей «Радик і Рекс» та його друзі», деякі з оповідань у цьому виданні написані у Кракові.

Dyrekcja Wodociagi  Miasta Krakowa

To bardzo symboliczne, że zwracam się do Was w Międzynarodowym Dniu Dziecka. Wszyscy jesteśmy od dzieciństwa. Ostatnio widziałam ukraińskie dzieci, które były na wycieczce do Krakowa z torebkami ze zdjęciami Wodociagi  Miasta Krakowa, które pokazują solidarność z Ukraińcami, którzy przeżywają trudny czas - wojnę z rosyjskimi agresorami.       Proszę o pomoc w wydaniu kolejnego numeru magazynu dziecięcego „Kraj Talentów”, a także książki dla dzieci „Radik i Rex” i jego przyjaciele”, niektóre z opowiadań w tej publikacji powstały w Krakowie.      Moi młodzi czytelnicy i autor będą wdzięczni za środki na druk publikacji dla dzieci.

Cподіваємося, що польські благодійники відгукнуться на лист ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця й допоможуть вийти у світ цікавим дитячим виданням, а ми у свою чергу подякуємо їм за безкорисну допомогу.

Пресслужба МАЛіЖ

Коментарі  

shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 01.06.2022, 16:57
Молимося разом, аби знайшлися кошти для видання журналу і книжки, які з нетерпінням чекають маліжани та їх колеги, наставники і батьки.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі