Новини і події

a fest dwadwa

Втретє, за умов, що склалися, ХІХ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я-2022» проводиться онлайн. Урочисте відкриття відбудеться на мистецькому полі  Королівської школи, що на Виноградівщині. Сценаристами й ведучими цьогорічного Фестивалю, за рішенням ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця, призначено маліжан Королівського відділення.

У програмі Фестивалю втілено багато колективних ідей, що були підтримані на розширеній нараді керівництва нашої Академії.

Перебіг фестивальних подій буде висвітлюватися на вебпорталі МАЛіЖ.  Можете оглянути віртуальні екскурсії, побачити й послухати вітання поважних осіб, запропонувати розташувати на сайті вашу авторську пісню, мультфільм чи радіопередачу й отримати коментарі відомих творчих особистостей своїх друзів чи однокласників.

У цьому році наша Академія урочисто відзначатиме ювілей —  20-річчя заснування. За свою жертовну працю на творчій ниві наставники юні отримають заслужені нагороди, у тому числі і ювілейні медалі.

a fest dwwa dwwa

Миттєво відгукнулася на фестивальні події Почесний академік і проректор МАЛіЖ, поетеса, лауреат Міжнародної літературної премії імені Івана Франка Ангеліна Оборіна у своєму вірші «Дитячі голоси» утверджує і благає:

Ми хочемо щастя,
Ми хочемо миру
І теплого сонця.
І посмішку щиру

Ми діти- Європи!
Війни  нам не треба!
Здобути освіту — 
Це наша потреба.

Дорога Україно!
Ми всі твої діти!
Завжди нами будеш
Пишатись й радіти.

Бажаємо учасникам фестивалю мирного неба над Україною,  якнайскорішого закінчення війни й перемоги над ворожими  зграями, добра і щастя на квітучій, Богом даній українській землі.

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

Emin2010
+2 #2 Emin2010 26.05.2022, 00:16
Bütün iştirakçılara uğurlar arzulayıram.
Oborina
+2 #1 Oborina 25.05.2022, 23:53
Нехай Господь тримає над вами, любі діти, свою теплу руку! Щастя та успіху!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі