Новини і події

a festy krakow semacha

Вперше, 5 червня ц.р. за ініціативи Міжнародної академії літератури і журналістики та підтримки Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО , Міжнародного центру «Місія Миру» і наших польських партнерів об’єднання SEMACHA (вул. Длуга 42 м. Краків) відбудеться  презентація Міжнародної академії літератури і журналістики, Міст миру «Боже великий, святий і єдиний – збережи Україну", а також урочисте відкриття ХІХ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», виставка малюнків «Дитинство обпалене війною» - юних художників Полтавської художньої школи, викладач Ірина Шрамко.

У творчому форумі візьмуть участь українські школярі, які тимчасово перебувають у Польщі, а також їх колеги - учні польських шкіл та інших навчальних закладів разом зі студентами.

a festy krakow semachaaa

Конкурсні змагання відбуватимуться у 13-ти номінаціях: поезії, прозі, журналістиці, дитяче та юнацьке радіо, малюнок, художнє фото, авторська пісня, хореографія, етнографія народні ремесла і традиції, ІТ-технології та робототехніка, літературно-мистецькі композиції, вокальне виконання, кіно і відео.

Тематичне гасло фестивалю: «За мир в Україні і світі та європейську єдність!»

Твори конкурсантів фестивалю у чотирьох вікових групах:7-11 , 12-14, 15-17 років, а також студенти від 18-26 років оцінюватимуть журі відповідно Положенню про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я».

Переможці  творчих конкурсних змагань можуть бути отримати гран-прі у кожній номінації, дипломи І-ІІІ ступеня, іменні премії, медалі, відзнаки ректора МАЛіЖ, призи «Глядацькі симпатії».

Конкурсні твори слід подавати з 20 травня по 30 червня, надсилати  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ласкаво запрошуємо до участі у нашому фестивалі українських школярів та студентів, а також їх польських колег, проводиться  5 червня - 20 липня.

Бажаємо усім активної підготовки і отримання заслужених нагород.

З повагою Василь ТАРЧИНЕЦЬ, ректор МАЛіЖ
Ірена КРУЧЕК, директор об’єднання «SEMACHA»,  голова філії МАЛіЖ в Кракові та Малопольському воєводстві

Коментарі  

Emin2010
+3 #2 Emin2010 14.05.2022, 00:32
Бажаю успіхів усім учасникам.
РекторМАЛіЖ
+3 #1 РекторМАЛіЖ 10.05.2022, 19:30
Щасти Вам, юні таланти Польщі і України. До зустрічі на Міжнародному дитячому фестивалі наших добрих польських друзів-партнері в.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі