Новини і події

a ewakuazija

Дівчинка з карети швидкої допомоги розповідає, що потрапила під обстріл у Попасній.
"Їхала машиною і вийшло так, що нас обстріляли російські окупанти", - каже вона. В авто було троє чоловіків і одна жінка. І ці люди їй навіть не родичі.

"Двох чоловіків поранило уламками. Одного дуже сильно і довелося мені сісти за кермо і повезти до Бахмута", - розповідає героїня. Дівчинка каже, що потрібна була термінова допомога, щоби не втратити багато крові. Тому вона прийняла таке рішення навіть не вагаючись. Їхати довелося через міни, які лежали у шаховому порядку тому проїхати було дуже важко, але вона проїхала міни, об'їхала труп невідомої жінки, а потім авто обстріляли. «Мені ноги, я нічого не могла зробити, машина заглухла. Щойно завела, і ми далі поїхали, але машина потім все одно заглухла, бо акумулятор прострелила куля", - додає вона."Як могла, їхала до лікарні у Бахмуті, аби врятувати людей від смерті",- розповіла  хоробра дівчина. 

Інформ-ресурс «Твоє місто»

Коментарі  

shturman-inter
+2 #1 shturman-inter 06.05.2022, 13:34
Добре серце у юної рятівниці, яка сама також була поранена, але врятувала людей, які не є навіть її родичами. Пишаємося хороброю дівчинкою. Хвала тобі і честь!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі