Новини і події

idys

Сьогодні, біля 18 години, за київським часом, Дід Мороз прилетів надзвуковим літаком до Країни талантів у столицю МАЛіЖ.

На летовищі його зустріли офіційні особи, разом із Снігурочкою. Вона подбала аби Дідусь Мороз добре почував себе у відведеній для нього резиденції і мав усі умови для спілкування із дітьми і дорослими під час проведення новорічної чат-конференції. За домовленістью сторін вона розпочнеться завтра, 31 грудня о 22 годині. Єдине прохання - не запізнюйтеся, продумайте запитання до Діда Мороза і його помічниці Снігурочки.

Сьогодні з самого ранку у прес-службі Діда Мороза цілий день лунають телефонні дзвінки. Дехто із відвідувачів сайту жалкує, що за певних причин не зможе взяти участь у нашому казковому дійстві. Не біда. Ви маєте можливість залишити свої повідомлення, запитання, побажання на нашому чаті, який працює цілодобово.

Прес-служба Діда Мороза

Коментарі  

Снігурочка
+1 #2 Снігурочка 31.12.2019, 17:18
Я теж прогулялася веб-сайтом МАЛіЖ. Тут стільки цікавого, красивого, корисного. А таланти юних маліжан просто вражають!
Санта Клаус
+2 #1 Санта Клаус 31.12.2019, 07:14
Мені чомусь не спалося. Прокинувся десь біля п'ятої, ввімкнув комп'ютер і одразу зайшов на маліжанський сайт. Серед відвідувачів, у цю ранню пору, був один. За кілька годин переглянув багато сторінок вашого веб-ресурсу. Дуже мені він сподобався. Не утримався і від коментарів. Написав їх чимало. Раджу і вам це робити. Автори творів будуть вельми вдячні за увагу до них, корисні поради і рекомендації стануть у пригоді під час роботи над новими творчими шедеврами.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі