Новини і події

balagura prezentazija cnugu

Вчора, 17 січня в Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.Котляревського відбулася творча зустріч із педагогом, літератором, керівником літературно-мистецької студії «Перевесло» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.Котляревського», головою Полтавського відділення МАЛіЖ, Героєм України Тетяною Балагурою. На заході було презентовано нову книгу віршів для дітей «Дивина», збірник творів літстудійців та сайт «Перевесло». Ініціатором такого дійства стала провідний бібліотекар Галина Вовченко – людина творча й небайдужа до кожного, хто вміє дивитися серцем.

balagura prezentazija rnugu

«Літературна вітальня» бібліотеки була заповнена вщерть учнями, батьками, колегами та іншими небайдужими людьми. В атмосфері тепла й натхнення ми слухали вірші Тетяни Балагури та Олени Лелюх, Дем'яни Кандиби, Євгенії Загребельної, Дарії Петрук. Слухали Ганну Петрівну та Миколу Федоровича Грибанів, Ольгу Дмитрівну Бондаревську, батьків та інших гостей свята.

Цікавими були розповіді про шлях народження книг, творчих задумів та сайту «Перевесла», який креативно створила Надія Дерев'янченко. Слухали спогади Миколи Федоровича про ілюстратора книги – Інну Балагуру, випускницю ліцею. Звучали пісні на слова Тетяни Балагури та музику заслуженої артистки України Наталії Мізєвої.

Слова вдячності й сльози розчулення, затишна домашня атмосфера та сльози розчулення, безумовно засвідчили, що захід вдався. Що слово, мовлене від серця, залишає свій слід у душі кожного.

Усі маліжани вітають берегиню юних талантів Тетяну Іванівну Балагуру із презентацією книги, бажаємо Вам творчого довоголіття, радості від педагогічної і творчої праці, написання нових поетичних і прозових творів, вдячних читачів та видання книг.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

Oborina
+3 #4 Oborina 20.01.2022, 13:26
Дорога моєму серцю, княгине Тетяно, вітаю, бажаю, дарую, що маю і у Львові на горнятко кави чекаю. Як приємно чути, що наша академія живе у всіх куточках нашої України! Ваша творчість штовхає маліжан на корисні справи і літературні особисті відкриття. Так тримати! Як же я люблю Вас, моя героїне!!!
Ісаєвич
+4 #3 Ісаєвич 19.01.2022, 22:33
Щиро вітаю з цією видатною подією у Вашому житті. Бажаю поетці творчої наснаги і нових книг.
taras2504
+4 #2 taras2504 19.01.2022, 17:13
Берегине! Вітаю Вас з виданням книги, презентацією!
MariaVoytik
+8 #1 MariaVoytik 18.01.2022, 11:58
Одещина щиро вітає нашу шановну Тетяну Іванівну!
Бажаємо подальших успіхів!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі