Новини і події

notel mgir

Упродовж тривалого часу у Міжгірському професійному ліцеї тривали роботи щодо створення нового навчально-практичного центру з професій адміністратор, черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату), покоївка. Реконструктивно-відновлювальні роботи наближаються до завершення і готель почне знову приймати відпочивальників у тому числі і учасників щорічного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», який проводиться на базі Міжгірського професійного ліцею.

Умілими руками педагогів та їх наставників у готелі замінені сантехнічні вузли, встановлено сучасні душові кабіни. Є тут і міні-кафе, де відпочивальники можуть посидіти за горнятком ароматної кави чи карпатського чаю.

hotel mmgir

Для зручностей додалося й те, що у всіх кімнатах стабільно працює інтернет, можна також подивитися телевізор, отримати консультацію у реєстратурі. Створений у навчальному готелі комфорт європейського рівня надасть можливість опановувати професії готельного бізнесу не лише теоретично, а й вдосконалювати свої практичні навички.

За інформацією Маринця Василя Юрійовича директора Міжгірського професійного ліцею для реконструкції готелю було залучено 500 тис. гривень, які у минулому році отримав ліцей за надання послуг населенню та виготовлення різних виробів.

notel mgir2

Коментарі  

Оксана12
0 #4 Оксана12 24.01.2022, 16:50
Це відео недоступне. У ютубі є нове, доповнене, можна його добавити
taras2504
+3 #3 taras2504 10.01.2022, 20:09
Унікально!
balagura-t
+4 #2 balagura-t 08.01.2022, 11:54
Дякуємо Василю Юрійовичу й чекаємо зустрічі на теренах затишного й мальовничого Міжгір'я!
admin-malig
+4 #1 admin-malig 08.01.2022, 07:47
Грандіозна робота виконана , під керівництвом Василя Юрійовича і колективу . З великим нетерпінням очікуємо , коли приїдемо до своїх добрих друзів-партнері в для підготовки та проведення Міжнародного фестивалю юних талантів,, Рекітське сузір'я,,

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі