Новини і події

ang oborina

Бог подарував мені унікальну можливість стати частиною великої сім’ї маліжан, спілкуватися з такими талановитими і цікавими особистостями. Тому хочу побажати нашим дорогим дітям продовжувати  розвивати Богом даний талан і не боятися пробувати себе в чомусь новому.

Нехай 2020 рік буде наповнений цікавими подіями, великою кількістю посмішок та сміху. Ставте мету та досягайте її. А головне – не переставайте мріяти і вірити в свою мрію.

Цього року ми пережили з вами, любі мої маліжани, безліч переломних подій. Нехай Новий Рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Спасибі вам за те, що ви були і залишаєтеся з нами. Від усієї душі вітаю всіх з наступаючим Новим роком! Хочу побажати вам бути найщасливішими, найкрасивішими, талановитими і мудрими, багатими і молодими. Коли стрілки годинника зійдуться на 24 – загадайте своє найзаповітніше бажання і нехай воно обов'язково здійсниться! Новий рік – це казкове свято і ми самі можемо стати чарівниками в ньому, повірте у свій успіх і перемогу!

Бажаю вам йти тільки вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому. Заряджайте своїм позитивом навколишніх вас людей, продовжуйте робити добрі справи. Ви – майбутнє нашої країни, і, дивлячись на вас, я вірю, що воно буде чудовим.

З Новим роком! З новим щастям, любі діти!

З НОВИМ РОКОМ!

Слава Богу, любі діти,
Можу з вами я радіти
І вітати з Новим роком.
Побажати, похвалити
І пораду добру дати.
Славно всі попрацювали.
Рік був плідний і хороший.
Нагород врожай зібрали.
Ви пройшли важку дорогу.
Україна з колін встала.
Кожну вашу перемогу
Вона в серці обіймала.
Дай вам, Боже, силу й славу,
Вдячність ректору й проректорам,
Всім, хто помагав по праву
Бути гідним маліжаном вам.

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

З МИРОМ, ЩАСТЯМ, з ФЕСТОМ новим!

Ангеліна ОБОРІНА,
академік, проректор, поет,
лауреатка Міжнародої літературної премії «Кредо Франка»,
член Національної спілки журналіств України

Коментарі  

Санта Клаус
0 #1 Санта Клаус 31.12.2019, 05:56
Дякую вам, Ангеліно Дем'янівно за багатолітню працю з маліжанами, вітаю Вас з Новим роком і бажаю міцного здоров'я, подальших успіхів у творчості.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі