Новини і події

mowa kalunjwa

Друзі, колеги, побратими! Дорогі юні таланти Міжнародної академії літератури і журналістики; поети і прозаїки, юнкори і шанувальники художнього слова!

Щиро вітаю Вас зі святом – одним із небагатьох днів у році коли в епіцентр урочистостей стають Творці Української Літератури, Вчителі Мови та Науковці-Філологи.

Генетичний код нації живе не тільки у наших тілах, але і в свідомості, у підсвідомості, у душі. Нехай цей код перемагає повсякчас, нехай надихає нас на творення шедеврів, нехай об'єднує нас усіх для великої справи – побудови сильної, демократичної та процвітаючої України!

А ще вітаю з Днем працівників культури України – ми всі причетні до творення її високих зразків.

За офіційними джерелами

День украї́нської писе́мності та мо́ви – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Свято започатковано 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

Василь КУЗАН,
письменник, голова Закарпатської обласної організації
Національної спілки письменників України,
член журі у номінації «Поезія» Міжнародного фестивалю
юних талантів «Рекітське сузір'я»

Коментарі  

markrk21
+6 #2 markrk21 12.11.2021, 19:13
І я вітаю!
РекторМАЛіЖ
+6 #1 РекторМАЛіЖ 09.11.2021, 13:47
Приєднуюся до щирих вітань майстра художнього слова, мого земляка Василя Кузана. Бажаю усім маліжанам натхненної праці над своїми творами, які розташовуєте на нашому сайті , а також надсилаєте до редакції журналу "Країна талантів". З Днем Української писемності та мови юні колеги та ваші наставники.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі