Новини і події

20 вересня 2021 року в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося вручення відзнак членам МАЛіЖ та «сонячним діткам» з синдромом Дауна.

sonze dity iwano frank

Щорічно Міжнародна Академія літератури і журналістики проводить фестиваль для талановитих дітей з України і світу.

Учасники XVIII Міжнародного фестивалю-конкурсу юних поетів та прозаїків, журналістів, малюнку і художнього фото, кіно і відео, дитяче та юнацьке радіо, авторської пісні, хореографії, етнографії та народних ремесел, ІТ-технологій та роботів «Рекітське сузір'я – 2021» отримали відзнаки, нагороди та подарунки.

З 11-ти номінацій Фестивалю, франківчани прийняли участь у 8-ми із запропонованих. В номінації «Етнографія, народні ремесла і традиції» прийняло участь більше 110 учасників, зокрема діти з особливими освітніми потребами.

Для журі великою приємністю стала чимала кількість талановитих маліжан з Туреччини (Конья), а також Франція (Париж), Міжгір'я, Виноградів, Слов'янськ, Теплодар, Львів, Полтава, Мукачево, с. Тростянець, с. Буковець-Павловець, ну і звичайно Івано-Франківськ у цьогорчному фестивалі виявили високу активність, а його учасники отримали заслужені нагороди. Вітаю!

sonze dity iwano frankowsk

Члени журі вражені різноманітністю мистецьких технік: вишивка, ліпка, різьба, в'язання, плетіння з бісеру, витинанка, набивна вишивка, кераміка, вітраж, аплікація, ляльки мотанки, нитко-плетіння, мозаїка, розпис на склі, декупаж, декоративні квіти, різьба по дереву, розпис, ікебана, лиття з воску, пошиття іграшки, виступи художніх мистецьких колективів за тематикою народних традицій.

Учасники талановиті і майстерно втілили всі навики в свої роботи.

Особливо відзначились діти з синдромом Дауна Івано-Франківщини та «Сонячні промінчики» Долинщини. Діти сонця надсилали заявки в номінаціях: «Хореографія», «Малюнок» і «Етнографія та народні ремесла».

За підсумками Фестивалю учасникам в урочистій атмосфері вручила подяки, грамоти і дипломи.

Відрадно, що цьогоріч було присвоєне Гран-прі фестивалю «Рекітське сузір'я» в номінації «Етнографія та народні ремесла» дитині з синдром Дауна, франківчанину Юрію Літанюку. Вітаємо!

В церемонії нагородження учасників та переможців конкурсу прийняли участь діти сонця: Артемійко Ільків, Вероніка Вуйцик, Михайлик Носа, Софія Проців, Юрій Літанюк, Роман Яровенко, Марта Януш, Христинка Герула, Крістіна Турко, Максиміліян Ткач, Степан Мандюк.

Бажаємо усім дітям наснаги, міцного здоров'я, успіхів та майбутніх творчих злетів!

Катерина ГОВЕРА,
почесна професорка МАЛіЖ,
голова Івано-Франківського відділення

Коментарі  

vlad-tarchynets
+1 #3 vlad-tarchynets 14.10.2021, 15:12
Вітаю ! Щасливі діти і раді вчителі!
markrk21
+3 #2 markrk21 08.10.2021, 19:35
Які ж Вони молодці!
shturman-inter
+3 #1 shturman-inter 06.10.2021, 06:37
Щойно розташував подієву інформацію про вручення учасникам нашого Фестивалю заслужених нагород. Вітаю керівника творчої юні Катерину Говеру і бажаю маліжанам прикарпатського краю нових творчих успіхів і здобуття нагород.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі